wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Konkurs: Mam plan na biznesplan

Konkurs: Mam plan na biznesplan
 

Turecka Izba Gospodarcza ogłasza konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tureckiego na samodzielnie wykonany biznesplan w oparciu o wiedzę z przedsiębiorczości.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. W ramach I etapu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.03.2016 r. do godz. 15:30. Następnie należy uczestniczyć w warsztatach dotyczących prawidłowego przygotowania biznesplanu  organizowanych w BZ WBK i napisać biznesplan zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik do Regulaminu. Biznesplan trzeba nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 01.04.2016 r. do godz. 15:30. Do dnia 06.04.2016 r. ogłoszona zostanie lista osób zakwalifikowanych do II, finałowego etapu Konkursu (max. 10 Uczestników).

reklama

Drugim i ostatnim etapem będzie zaprezentowanie przed zgromadzonym Jury własnego pomysłu na działalność gospodarczą poprzez przedstawienie i omówienie przygotowanego wcześniej biznesplanu. Na potrzeby prezentacji każdy z zakwalifikowanych Uczestników może wykorzystać różne formy ekspozycji/demonstracji, w tym prezentacje multimedialne. Na tym szczeblu Konkursu należy uwzględnić możliwość zadawania pytań  tematycznych przez powołane Jury.  Po zapoznaniu się przez Jury z zaprezentowanymi przez uczestników konkursów biznesplanami oraz przygotowanymi prezentacjami zostaną wyłonieni laureaci Konkursu.

Ostateczne ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do dnia 15.04.2016 r. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Pełny regulamin konkursu na stronie www.tig.turek.pl oraz na facebook.pl/TureckaIzbaGospodarcza

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Stanowisko RM Turek w...

Listy do redakcji: Stanowisko RM Turek w sprawie...

3 st.
Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia - możesz...

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia - możesz go...

07-11-2019
To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

13-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama