wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Uczennice klas fryzjerskich na Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki beautyVISION

Uczennice klas fryzjerskich na Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki beautyVISION
 

Wiedzę oraz doświadczenie można zdobywać różnymi metodami. W związku z tym uczennice klas fryzjerskich oraz uczestniczki kwalifikacyjnych kursów zawodowych - A. 23 - wybrały się 7 maja 2016 r. na Międzynarodowe Targi Poznańskie, na Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki beautyVISION, by obserwować pokazy znanych fryzjerów, stylistów oraz kosmetologów z kraju i zagranicy. 

Wystawcy przygotowali bardzo bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, preparatów do koloryzacji i stylizacji włosów, a także sprzętu fryzjerskiego i  kosmetycznego. Zwiedzający mogli skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce fachowców, którzy stylizowali paznokcie, wykonywali bezpłatnie makijaż oraz inne zabiegi z dziedziny kosmetyki.

reklama

Na targach pojawili się także znani i lubiani. Na stoisku NeoNail można było porozmawiać z Patrycją Kazadi promującą swoją najnowszą kolekcję. Natalia Siwiec sygnowała markę Indygo, natomiast na stoisku Semilac można było otrzymać autograf od Mistera Polski 2015 – Rafała Maślaka. Tradycyjnie na targi LOOK zawitał stylista prowadzący program „Ostre cięcie” Andrzej Wierzbicki, który bardzo chętnie dzielił się swoim doświadczeniem fryzjerskim na stoisku Fale Loki Koki.

Niespodzianką było spotkanie z absolwentką ZST – Andżeliką Krzykacz – MISS Polski Fanów 2015.

Wyjazd na MTP stanowił niewątpliwie nietypową i ciekawą lekcję fryzjerstwa i  kosmetologii.

Wyjazd zorganizowały: E. Marucha i  A. Russek - Marczak.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.
Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

5 czerw.
Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000...

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000 złotych...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama