wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Wsparli turkowską fundację

Wsparli turkowską fundację
 

Niezwykle miły gest ku Fundacji Złota Godzina uczynili właściciele sklepu Medyczno-Ortopedycznego Piomed w Turku, specjalizującego się w zakresie sprzętu do rehabilitacji.

Właściciele sklepu wiedzieli, że karetką fundacji kilkukrotnie przewożono mieszkańców powiatu, którzy byli również klientami ich sklepu. Postanowili przyczynić się do usprawnienia pracy fundacji i zrobić coś dobrego dla mieszkańców.

reklama

W tym celu przekazali na rzecz fundacji specjalistyczny koc bakteriostatyczny, będący niezwykle przydatnym elementem wyposażenia karetki. Gwarantuje bezpieczeństwo i chroni osobę nim okrytą, tworząc barierę przed bakteriami i grzybami oraz nadaje się do dezynfekcji. Podarunek już od pewnego czasu spełnia swoją rolę i udogodnił pracę fundacji.

go

Wsparli turkowską fundację

Podobne artykuły

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu...

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego...

18-11-2019
Wiedzą jak uratować życie - szkolenie i pokazy...

Wiedzą jak uratować życie - szkolenie i pokazy z...

02-07-2019
Pokaz służb ratunkowych w ZS-P w Dobrej

Pokaz służb ratunkowych w ZS-P w Dobrej

14-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama