środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bezpłatnym autobusem do cmentarzy

Bezpłatnym autobusem do cmentarzy
 

Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku mieszkańcy Turku dojadą za darmo na groby swoich bliskich. Bezpłatny autobus zacznie kursować już 29 października.

W okolicy Święta Zmarłych, przy cmentarzach w Turku i Słodkowie Kolonia robi się tłum, są duże problemy z dojazdem i z zaparkowaniem samochodu. Chcąc ułatwić turkowianom dotarcie do nekropolii oraz ograniczyć ruch samochodów, Urząd Miejski w Turku uruchomił specjalną, bezpłatną linie autobusową.

reklama

Autobus będzie kursował od 29 października do 1 listopada 2016 r. Każdego z tych dni wyruszy o godz. 8.26 i będzie pokonywał 20 przystanków. Autobus zatrzymywać się będzie na następujących przystankach w kolejności: Słodków Kolonia, Obrzębin, Muchlin II (przystanek „na żądanie”), ul. Kaliska, Pl. Sienkiewicza, ul. Kwiatowa / ul. Cicha, ul. Andersa, Korytków (przystanek „na żądanie”), Korytków I, Korytków (przystanek „na żądanie”), Os. Uniejowskie, ul. Wyszyńskiego, tzw. os. Górnicze, dworzec autobusowy stanowisko 4, Al. Jana Pawła II (przy Auto Centrum), ul. Kączkowskiego, ul. Kaliska, Muchlin II (przystanek „na żądanie”), Obrzębin i Słodków Kolonia.

Poniżej cały rozkład jazdy bezpłatnych autobusów do cmentarzy.

materiał prasowy

Bezpłatnym autobusem do cmentarzy

Podobne artykuły

Bezpłatny autobus na cmentarz we Wszystkich...

Bezpłatny autobus na cmentarz we Wszystkich...

20 paźd.
Turek wykluczony komunikacyjnie? Burmistrz...

Turek wykluczony komunikacyjnie? Burmistrz Antosik...

5 st.
Autobusem na cmentarz? Tak, i to bezpłatnie od...

Autobusem na cmentarz? Tak, i to bezpłatnie od 30...

29-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama