wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Światowy Dzień Pluszowego Misia w "Czwórce"

Światowy Dzień Pluszowego Misia w
 

Wszyscy kochają misie! 25 listopada nasi pluszowi ulubieńcy obchodzą swoje święto i dlatego nie mogło ich zabraknąć w szkole Podstawowej nr 4 w Turku. Z tej okazji w klasach pierwszych zorganizowana została impreza czytelnicza pod hasłem "Wszystkie dzieci lubią misie”.

Tego dnia uczniowie do szkoły przyszli ze swoimi pluszakami. Zabawka ta, to wyjątkowy przyjaciel z dzieciństwa. Wierny, kochany, zawsze gotowy do przytulania, cierpliwy powiernik dziecięcych sekretów.

reklama

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej inscenizacji pt. „Łakomy Miś” w wykonaniu uczniów klasy VIa należących do Klubu czytelniczego. Były też tańce przy piosence „Głodny miś”, quiz wiedzowy, rysowanie misia z zawiązanymi oczami.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać krótkiej historii pluszowego misia, ważnych informacji o niedźwiadkach, kilku ciekawostek o misiach z encyklopedii dziecięcej, co bardziej rozbudziło ich ciekawość.

Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.
CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama