czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Turek: Kwiat Kobiecości umilił Mikołajki pacjentkom szpitala

Turek: Kwiat Kobiecości umilił Mikołajki pacjentkom szpitala
 

Tradycją stało się już, że 6 grudnia SP ZOZ w Turku odwiedza nietypowy Mikołaj. Nie jest to przysadzisty, starszy pan z brodą, ale sympatyczna blondynka. Nie inaczej było podczas tegorocznych Mikołajek, kiedy to panie przebywające w szpitalu obdarowała podarkami Katarzyna Niemira-Kropidłowska.

Skąd taka inicjatywa? Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości od kilku już lat w grudniu przeprowadza na terenie całej Polski "Akcję Święty Mikołaj". Wtedy to jej przedstawiciele odwiedzają w szpitalach osoby, którym przedświąteczny czas przyszło spędzić na dbaniu o swoje zdrowie. Jako że Kwiat Kobiecości już kilka lat temu objęła zasięgiem swej przedświątecznej akcji miejscowy SP ZOZ, we wtorek w szpitalu pojawiła się „pani mikołajowa”. Koordynatorka działań Kwiatu Kobiecości na terenie woj. wielkopolskiego przekazała paniom paczki z podarkami, złożyła także świąteczne życzenia. W owych paczkach znalazły się m.in. kosmetyki, jak również coś słodkiego. 

reklama

Kwiat Kobiecości jest organizacją na rzecz walki z rakiem szyjki macicy i rakiem jajnika. Fundacja skupia się zarówno na propagowaniu działań profilaktycznych i edukacyjnych, jak i udzielaniu wsparcia kobietom zmagającym się z chorobą.

AW

Podobne artykuły

Turkowscy przedsiębiorcy wspierają oddział...

Turkowscy przedsiębiorcy wspierają oddział dziecięcy...

25 mrz.
Nowy respirator już niedługo w turkowskim szpitalu

Nowy respirator już niedługo w turkowskim szpitalu

19 mrz.
Oświadczenie SP ZOZ w Turku. Szpital wstrzymuje...

Oświadczenie SP ZOZ w Turku. Szpital wstrzymuje...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama