wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Już dziś: Spotkanie ws. rewitalizacji Turku

Już dziś: Spotkanie ws. rewitalizacji Turku
 

W związku z pracami nad Programem Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023 zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu warsztatowym z mieszkańcami miasta 8 lutego 2017 roku w godzinach 16-18. Spotkanie odbędzie się w świetlicy szkolnej w Gimnazjum nr 2 w Turku przy ulicy Parkowej 3.

Celem warsztatu diagnostycznego będzie prezentacja wstępnego obszaru rewitalizacji, przedyskutowanie go i zebranie Państwa opinii.

reklama

Program Rewitalizacji jest dokumentem dotyczącym wieloletnich działań w sferach: społecznej, gospodarczej, przestrzenno-funkcjonalnej, technicznej i środowiskowej. Mają one umożliwić wyprowadzenie ze stanu kryzysowego wyznaczonych obszarów problemowych oraz stworzenie warunków do ich zrównoważonego rozwoju.

Bardzo zależy nam, aby Program Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Turek na lata 2016-2023 jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i wymaganiom, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w spotkaniu.

źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Umowa podpisana. Wkrótce rusza rewitalizacja...

Umowa podpisana. Wkrótce rusza rewitalizacja parku...

9 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama