sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Właścicieli domów zapraszamy na spotkanie

Właścicieli domów zapraszamy na spotkanie - foto: freeimages.com / roland maier
foto: freeimages.com / roland maier 

Burmistrz Miasta Turek zaprasza właścicieli budynków jednorodzinnych na spotkanie informacyjne o możliwościach uzyskania dofinansowania na ocieplenie domu i inne prace termomodernizacyjne oraz wymianę źródła ciepła.

Przedstawiane informacje będą dotyczyć dwóch programów realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, skierowanych do osób fizycznych. Są to programy:

reklama
  • „Termo – 2017” związany z termomodernizacją budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wybudowanych przed rokiem 1999;
  • „Piecyk” na modernizację lub wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych, z ewentualną modernizacją lub wymianą instalacji c.o. i c.w.u.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 lutego 2017 r. o godz. 11.00 w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości, przy ul. Jedwabniczej 4 w Turku.

Na pytania turkowian odpowiadał będzie Piotr Ratajczak, ekspert - doradca w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Ogrzewanie domu tańsze i efektywniejsze? To...

Ogrzewanie domu tańsze i efektywniejsze? To możliwe!

16 st.
Wszystkie bloki na Górniczej ocieplone

Wszystkie bloki na Górniczej ocieplone

18-10-2019
Postrach dla trucicieli powietrza powstał w ZST

Postrach dla trucicieli powietrza powstał w ZST

16-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama