piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Czytelnik alarmuje: Ul. Poduchowne jest zaniedbana!

Czytelnik alarmuje: Ul. Poduchowne jest zaniedbana! - foto: nadesłane przez Czytelnika
foto: nadesłane przez Czytelnika 

Bywa tak, że czasem ktoś z naszych stałych czytelników postanawia podzielić się z redakcją i innymi internautami dręczącym go problemem. Tak stało się i tym razem. – Nigdy nie interweniowałem w tego typu sprawach, no ale już dłużej nie mogę patrzeć na zaniedbaną ulicę Poduchowne – wskazuje zatroskany mieszkaniec.

Zdaniem naszego czytelnika pewnie za chwilę pojawią się spory, kto powinien zająć się zaniedbaną ulicą, ale trudno, sprawę ul. Poduchowne trzeba ukazać w mediach. – Był tam kiedyś chodnik, bo teraz zarośnięty jest trawą. Nie nadaje się do ruchu osób pieszych, a chwasty przy ogrodzeniu szpitalnym od strony ulicy sięgają 2 metrów.

reklama

Internauta zaznacza, że nie przesadza w swej negatywnej ocenie stanu utrzymania tejże przestrzeni. – W pewnych miejscach chwasty są wyższe niż ogrodzenie oraz zajmują około metra pasa jezdni. Problemem jest wyminięcie się tam dwóch aut. Pewnie będzie spór, kto ma się tym zająć – czy szpital, czy miasto. (…) W załączeniu podsyłam foto jako potwierdzenie moich słów. Tu nie chodzi o rozpętanie afery.

Poniżej prezentujemy zdjęcia, które dotarły do naszej redakcji. Wszystko wskazuje jednak na to, że chwasty lada moment znikną. Jak udało nam się dowiedzieć, na wspomnianej ulicy powiatowej trwa koszenie kłopotliwej zieleni.

AW

foto: nadesłane przez Czytelnika2
foto: nadesłane przez Czytelnika3
foto: nadesłane przez Czytelnika4
foto: nadesłane przez Czytelnika5

Podobne artykuły

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

23-11-2021
Decyzja o karze 30 tys. zł dla organizatora...

Decyzja o karze 30 tys. zł dla organizatora...

13-10-2021
Śledztwo Prokuratury, hejt Tanajno a w sobotę...

Śledztwo Prokuratury, hejt Tanajno a w sobotę akcja...

16-04-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama