piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Kopernik Plus się rozwija

Kopernik Plus się rozwija
 

Centrum PISOP w partnerstwie z Caritas Poznańską realizuje od początku lutego 2017 roku projekt pn. „Wielkopolska Wiara” dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Do tej inicjatywy dołączyło również stowarzyszenie „Kopernik Plus” z projektem „BeActive-Plus”, mającym na celu rozwój i doposażenie własnej organizacji.

reklama

Dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Kopernik Plus zakupił namiot reklamowy oraz wyposażył członków stowarzyszenia w „firmowe” polary. Dało to stowarzyszeniu większą rozpoznawalność w środowisku lokalnym a członkom poczucie tożsamości ze swoją organizacją.

Zakupiono też program do obsługi księgowej stowarzyszenia co jest bardzo pomocne przy obsłudze projektów w których Kopernik Plus uczestniczy oraz dla bieżącej działalności .

Ważnym elementem rozwoju były też szkolenia, które odbyły się w ostatni weekend. Dotyczyły one budowania zespołu i komunikacji w ngo oraz sposobów finansowania organizacji pozarządowych. Dzięki uprzejmości Fabryki Kreatywności” Fantazja” szkolenia stowarzyszenia Kopernik Plus mogły się odbyć na wyjeździe w pięknej scenerii Zagrody Olszówka co jeszcze bardziej wzmocniło więzi członków stowarzyszenia i dało poczucie jedności.

reklama

Połączenie przyjaznego miejsca z profesjonalnym podejściem pani Nikoli Eustathiou z firmy „Eunika” dało oczekiwany efekt i wyzwoliło zaangażowanie i kreatywność uczestników. 

Podobne artykuły

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek...

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek już w...

29-11-2019
Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego...

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego Tygodnia...

30-09-2019
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama