środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie?

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie? - foto: facebook.com/juliankomajda/
foto: facebook.com/juliankomajda/ 

Trzyletni Julian Komajda cały czas walczy o swoje życie. Wczoraj rozpoczęła się zbiórka na portalu siepomaga.pl. Aby przeprowadzić kolejną terapię potrzebnych jest ponad 800 tys. zł.

Wsparcie dla Julka można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Julian walczy ze swoją chorobą od ponad roku. Terapia, którą przechodził w Niemczech, przyniosła skutki uboczne. - Jedyną szansą na dalsze leczenie jest nowatorska terapia szczepionką anty-neuroblastoma w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, USA. - czytamy na fanpage „Julian Komajda kontra neuroblastoma”, stronie, na której możemy prześledzić całą historię walki trzylatka z chorobą.

reklama

Jak informują rodzicie Julka, chłopiec jest po konsultacji medycznej w amerykańskiej klinice i został zakwalifikowany do podania szczepionki. Problem stanowią koszty przeprowadzenia leczenia. Łącznie wyniosą one ponad 800 tys. zł.

md

Podobne artykuły

Nie skacz do wody!!!

Nie skacz do wody!!!

6 czerw.
Słodków: Walczyli na boisku dla Julka Komajdy,...

Słodków: Walczyli na boisku dla Julka Komajdy, który...

30 maj.
Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

26 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama