sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie?

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie? - foto: facebook.com/juliankomajda/
foto: facebook.com/juliankomajda/ 

Trzyletni Julian Komajda cały czas walczy o swoje życie. Wczoraj rozpoczęła się zbiórka na portalu siepomaga.pl. Aby przeprowadzić kolejną terapię potrzebnych jest ponad 800 tys. zł.

Wsparcie dla Julka można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Julian walczy ze swoją chorobą od ponad roku. Terapia, którą przechodził w Niemczech, przyniosła skutki uboczne. - Jedyną szansą na dalsze leczenie jest nowatorska terapia szczepionką anty-neuroblastoma w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, USA. - czytamy na fanpage „Julian Komajda kontra neuroblastoma”, stronie, na której możemy prześledzić całą historię walki trzylatka z chorobą.

reklama

Jak informują rodzicie Julka, chłopiec jest po konsultacji medycznej w amerykańskiej klinice i został zakwalifikowany do podania szczepionki. Problem stanowią koszty przeprowadzenia leczenia. Łącznie wyniosą one ponad 800 tys. zł.

md

Podobne artykuły

Magia Świąt w Turku już od piątku!

Magia Świąt w Turku już od piątku!

12-12-2019
Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

09-12-2019
Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania...

Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania w tle

08-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama