środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Orły Tygodnika "Wprost": prestiżowe wyróżnienie dla Profim

Profim osiągnął jedne z najlepszych wyników finansowych w Wielkopolsce

Orły Tygodnika
foto: Piotr RubiszMonika Kochalska (Profim) i Jacek Pochlopien (Wprost). 

19 marca br. Profim został wyróżniony przez kapitułę Orłów Tygodnika „Wprost”, za bardzo dobre wyniki finansowe w ciągu ostatnich trzech lat.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Tygodnik „Wprost” wybiera kandydatów do nagrody wspólnie z firmą Bisnode, która zajmuje się analizą wyników przedsiębiorstw.

reklama

Orły Tygodnika „Wprost” to nagrody dla firm, samorządów i wybitnych osobowości regionu. To wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Podczas gali, która odbyła się w hotelu Sheraton w Poznaniu, w imieniu firmy dyplom odebrała Monika Kochalska, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Mobilizuje ono nas do osiągania jeszcze lepszych wyników. Pokazuje również, że obrana strategia rozwoju przynosi wymierne rezultaty. Jestem przekonana, że w kolejnych latach Profim będzie rozwijał się przynajmniej tak dobrze, jak dotychczas, powiedziała Monika Kochalska.

Nagrody i wyróżnienia, obok Profim, otrzymały także takie firmy jak GSK, Amazon czy Jeronimo Martins. Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

reklama

materiał nadesłany

Orły Tygodnika

Podobne artykuły

Sesja Rady Miejskiej w Turku. Radni chcą...

Sesja Rady Miejskiej w Turku. Radni chcą odbudowy...

18 wrz.
Flokk wzmacnia strategiczną rolę marki Offecct...

Flokk wzmacnia strategiczną rolę marki Offecct i...

10 wrz.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama