piątek 17 sierpnia 2018

Anity, Elizy, Mirona

reklama

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dziś, 23 kwietnia, dyrektor Danuta Szczepanik podpisała porozumienie o współpracy z Instytutem Filologii Germańskiej UAM, reprezentowanym przez prof. UAM dr. hab. Janusza Taborka – absolwenta LO. Wydarzenie miało miejsce przed rozpoczęciem konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Turku pn. "Wiosna z Niemieckim w Powiecie Tureckim".

- Od kilku lat powiat turecki stawia na nowoczesne technologie oraz edukację wielojęzyczną – poinformował Starosta Powiatu Tureckiego, Mariusz Seńko, przypominając o projektach lingwistycznych realizowanych na terenie powiatu już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. - List intencyjny przypieczętuje kolejny krok w edukację języka niemieckiego na terenie naszego powiatu – dodał starosta Seńko.

reklama

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni także przedstawiciele następujących wydawnictw: Wydawnictwo Macmillan, Wydawnictwo LektorKlett, Wydawnictwo Nowa Era szkoła językowa Leader School Turek oraz Anna Życka EXPERTSCHOOL Trener Edukacyjny.

Podobne artykuły

Ostatni dzwonek w turkowskim liceum

Ostatni dzwonek w turkowskim liceum

22 czerw.
Turek: Triumf FC Po Nalewce w Golden League 2018!

Turek: Triumf FC Po Nalewce w Golden League 2018!

4 czerw.
Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół....

Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół. Starosta...

7 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama