sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dziś, 23 kwietnia, dyrektor Danuta Szczepanik podpisała porozumienie o współpracy z Instytutem Filologii Germańskiej UAM, reprezentowanym przez prof. UAM dr. hab. Janusza Taborka – absolwenta LO. Wydarzenie miało miejsce przed rozpoczęciem konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Turku pn. "Wiosna z Niemieckim w Powiecie Tureckim".

- Od kilku lat powiat turecki stawia na nowoczesne technologie oraz edukację wielojęzyczną – poinformował Starosta Powiatu Tureckiego, Mariusz Seńko, przypominając o projektach lingwistycznych realizowanych na terenie powiatu już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. - List intencyjny przypieczętuje kolejny krok w edukację języka niemieckiego na terenie naszego powiatu – dodał starosta Seńko.

reklama

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni także przedstawiciele następujących wydawnictw: Wydawnictwo Macmillan, Wydawnictwo LektorKlett, Wydawnictwo Nowa Era szkoła językowa Leader School Turek oraz Anna Życka EXPERTSCHOOL Trener Edukacyjny.

Podobne artykuły

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.
Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

5 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama