piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata
 

Już w sobotę 23 czerwca w parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku odbędą się Sobótkowe Wianki. Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Turku oraz Miasto Turek. Początek imprezy kultywującej tradycje o godz. 18:00.

Osoby, które pojawią się w parku, będą mogły wziąć udział w warsztatach wykonywania wianków z rozmaitych kwiatów. Dla dzieci zapewniono takie atrakcje, jak przejazd kucykiem oraz zabawa na dmuchanym zamku. Ponadto będzie to też okazja, by integrować się przy ognisku. Dla zgromadzonych wystąpią m.in. dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 6, członkowie zespołu tanecznego MIKSO, Zespołu Pieśni i Tańca ŁÓDŹ, młodzi artyści reprezentujący Studio Piosenki MDK w Turku, a także tancerze ognia z Shadows of Fire. Dla wszystkich miłośników tańca zagra zespół NEXT.

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy...

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy Wianek...

24-06-2019
Turek: Sobótkowe wianki uplecione

Turek: Sobótkowe wianki uplecione

23-06-2018
Brudzew: Noc Świętojańska przypomni tradycje...

Brudzew: Noc Świętojańska przypomni tradycje przodków

19-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama