środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata
 

Już w sobotę 23 czerwca w parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku odbędą się Sobótkowe Wianki. Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Turku oraz Miasto Turek. Początek imprezy kultywującej tradycje o godz. 18:00.

Osoby, które pojawią się w parku, będą mogły wziąć udział w warsztatach wykonywania wianków z rozmaitych kwiatów. Dla dzieci zapewniono takie atrakcje, jak przejazd kucykiem oraz zabawa na dmuchanym zamku. Ponadto będzie to też okazja, by integrować się przy ognisku. Dla zgromadzonych wystąpią m.in. dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 6, członkowie zespołu tanecznego MIKSO, Zespołu Pieśni i Tańca ŁÓDŹ, młodzi artyści reprezentujący Studio Piosenki MDK w Turku, a także tancerze ognia z Shadows of Fire. Dla wszystkich miłośników tańca zagra zespół NEXT.

Turek: Sobótkowe Wianki na rozpoczęcie lata

Podobne artykuły

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

25 wrz.
Nie masz planów na sobotni poranek? Wpadnij na...

Nie masz planów na sobotni poranek? Wpadnij na Pchli...

14 wrz.
Karol Formalczyk zaraża pasją. Kurs...

Karol Formalczyk zaraża pasją. Kurs fotograficzny...

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama