sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Repertuar kina Tur na styczeń

Repertuar kina Tur na styczeń
 

Ofertę Kina Tur w nowym roku 2019 otwiera nakręcona z rozmachem bajka pt.”Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, zaś dla starszej widowni ekranizacja tragicznych wydarzeń z sierpnia 2000 roku na morzu Barentsa. Dramat załogi łodzi podwodnej Kursk i wszystkich niecodziennych wydarzeń jakie miały wtedy miejsce z pewnością przyciągnie wielu fanów dobrego kina. Kolejny weekend stycznia to ponownie coś dla najmłodszych, czyli komedia animowana „Klakson i spółka”. Młodzież i dorosłych zapraszamy na film przygodowy „Robin Hood: Początek” - kolejną część nieśmiertelnej serii o bohaterze z Sherwood.

W okresie ferii zimowych, które rozpoczynają się 16 stycznia, Kino Tur w ramach Zimowych Poranków pokaże dwie bajki dla najmłodszych: 17 stycznia o 10.00 dzieciaki zapraszamy na „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”, natomiast 24 stycznia na „Luis i obcy”.

reklama

„Misja Yeti” oraz „The Quake. Trzęsienie ziemi” to kolejne propozycje a styczniowy repertuar zamyka jedyna w tym miesiącu polska produkcja. „Pech to nie grzech” to kolejna łatwa i przyjemna komedia romantyczna w reż Ryszarda Zatorskiego. Serdecznie za praszamy do Kina!

04 - 07.01 "Dziadek do orzechów i cztery królestwa"
04 - 07.01 "Kursk"
11 - 14.01 "Klakson i spółka"
11 - 14.01 "Robin Hood: Początek"
17.01 - "Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska"  zimowe poranki
18 - 21.01 "Misja Yeti"
18 - 21.01 "The Quake. Trzęsienie ziemi"
24.01 - "Luis i obcy"  zimowe poranki
25 - 28.01 "Pech to nie grzech"

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych filmów oraz ich zwiastuny można sprawdzać zawsze w dziale Repertuar Kina

reklama

 

Podobne artykuły

Po półrocznej przerwie rusza kino TUR. Sprawdź...

Po półrocznej przerwie rusza kino TUR. Sprawdź...

27 sierp.
Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski...

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski Kościół?

24 maj.
Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na...

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama