poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym nr 7

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym nr 7
 

Ach jaki to był bal, a jakie stroje: księżniczki, rycerze, kosmici, motylki, piraci, policjanci nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Bal karnawałowy z licznymi atrakcjami przygotowało we wtorek, 29 stycznia Przedszkole Samorządowe nr 7 im. Misia Uszatka w Turku.

Początkowo dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych, a następnie przeszły do sali balowej, której wystrój wprowadził je w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Szalony Kapelusznik jako wodzirej imprezy przeniósł dzieci w klimat bajki. Przez kilka godzin przedszkolaki w barwnych przebraniach świetnie się bawiły. Wśród atrakcji były, między innymi: akrobatyczne sztuczki, konkursy, zabawy na papierowe kule, tańce w bańkach mydlanych. Były także zabawy z misiem, kretem, ptaszkami, sarenkami, zajączkami, a także z drwalami i dobrą czarownicą.

reklama

Bal karnawałowy dla przedszkolaków był dniem niezwykle wyczekiwanym i dostarczył im wielu radosnych przeżyć. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Przedszkolaki z

Przedszkolaki z "Ósemki" w dniu swojego święta...

z dzisiaj
Ratownicy medyczni w przedszkolu

Ratownicy medyczni w przedszkolu

19 czerw.
Policyjna profilaktyka wśród przedszkolaków

Policyjna profilaktyka wśród przedszkolaków

17 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama