wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Niezwykła "Noc Sów" w SP1 w Turku

Niezwykła
 

23 marca o godzinie o 18 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się organizowana przez Turkowską Grupę Lokalną OTOP i Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr1 w Turku „Noc Sów”.

Planowany jest wykład o sowach. Ponadto w programie znajdziemy różne zabawy, animacje czy zgadywanki przeznaczone nie tylko dla najmłodszych. Na wydarzeniu będziemy mieli niecodzienną okazję spotkać się sokolnikiem i jego drapieżnymi ptakami. Z racji,że ostatnią atrakcją wieczoru będzie wyjście do turkowskiego lasu i wspólne nasłuchawianie sów organizatorzy apelują o ubiór stosowny do pogody. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc proszą również o potwierdzenie swojego uczestnictwa drogą mailową (turkowskagrupa@onet.pl) lub telefoniczną pod numerem 606 848 867.

reklama

Niezwykła

Podobne artykuły

Miasteczko ruchu drogowego w SP1. WORD stawia...

Miasteczko ruchu drogowego w SP1. WORD stawia na...

22 wrz.
Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
OTOP Turek wspiera populację rybołowa

OTOP Turek wspiera populację rybołowa

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama