poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Niebezpieczna dziura na ulicy Florczaka. Urząd Miasta interweniuje, studzienka zabezpieczona i w naprawie.

Niebezpieczna dziura na ulicy Florczaka. Urząd Miasta interweniuje, studzienka zabezpieczona i w naprawie. - foto: Nadesłane przez czytelnika
foto: Nadesłane przez czytelnika 

Aktualizacja: W reakcji na publikację portalu Turek.net.pl Urząd Miejski w Turku informuje, że podjął interwencję w sprawie dziury przy studzience kanalizacyjnej na ul. Ks. Józefa Florczaka. Teren studzienki przy ul. Florczaka został zabezpieczony i trwa naprawa wyłomu w drodze.

Jak informuje UM w Turku, tego typu interwencje najlepiej zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Turku. W tym celu od kilku lat funkcjonuje specjalny e-mail: uwaga@miastoturek.pl oraz interwencyjny numer telefonu 63 289 61 56.

Kolejna już prośba od naszych czytelników związana z niebezpieczną sytuacją na jednej z ulic miasta. Jak informuje pragnący zachować anonimowość mieszkaniec Turku powstała dziura przy kanalizacji opadowej na ulicy Księdza Józefa Florczaka jest bardzo niebezpieczna. W każdej chwili może dojść do tragedii.

reklama

Ulica Florczaka przyległa do domków jednorodzinnych usytuowanych zaraz przy turkowskim szpitalu, wykonana kilkanaście lat temu z tzw „trelinek” od lat czeka na nawierzchnię asfaltową. Jak pisze zainteresowany sytuacją mieszkaniec, nie ten fakt jest największą bolączką tejże ulicy. Dokładnie rozumie problemy innych mieszkańców jak np. brak nawierzchni utwardzonej na ul Leśnej i Chełmońskiego.

Mimo takiego luksusu jakim jest nawierzchnia utwardzona aktualna sytuacja na ulicy Florczaka jest bardzo niebezpieczna za sprawą dziury jaka powstała przy jednej z kratek ściekowych. Jak pisze nasz czytelnik, dziura jest dość duża i zarazem głęboka co sprawia, że powinny się nią zająć natychmiast odpowiednie służby. W każdym momencie może dojść do tragedii ponieważ miejsce jest niezabezpieczone a dodatkowo nie wiadomo czy nie dochodzi do podmywania ulicy a w konsekwencji możliwego jej zawalenia. Poniżej prezentujemy zdjęcia, które dotarły do naszej redakcji.

MS

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

foto: Nadesłane przez czytelnika2
foto: Nadesłane przez czytelnika3
foto: Nadesłane przez czytelnika4

Podobne artykuły

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

23-11-2021
Decyzja o karze 30 tys. zł dla organizatora...

Decyzja o karze 30 tys. zł dla organizatora...

13-10-2021
Śledztwo Prokuratury, hejt Tanajno a w sobotę...

Śledztwo Prokuratury, hejt Tanajno a w sobotę akcja...

16-04-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama