niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę Centrum Biznesu i Innowacji Tureckiej Izby Gospodarczej

Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę Centrum Biznesu i Innowacji Tureckiej Izby Gospodarczej - foto: Anna Goszczyk / TIG
foto: Anna Goszczyk / TIG 

10 kwietnia 2019 roku, w Turku przy ul. Żeromskiego wmurowano Kamień Węgielny pod budowę Centrum Biznesu i Innowacji Tureckiej Izby Gospodarczej będący symbolem innowacyjności, ale również symbolem wysiłku wielu ludzi.

To kolejny, ważny etap w realizacji misji TIG jaką jest wspieranie rozwoju i podniesieniu konkurencyjności mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z regionu powiatu tureckiego i Województwa Wielkopolskiego. Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

reklama

Budowana infrastruktura, pozwoli na świadczenie wysokiej jakości specjalistycznych usług dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców, które umożliwią firmom osiągnięcie konkurencyjnej pozycji rynkowej.

źródło: TIG Turek

Podobne artykuły

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

13-06-2019
TUR TRANS GAPSA

TUR TRANS GAPSA "Firmą Roku" w powiecie tureckim

26-01-2018
Wielkopolski Gepard Biznesu dla firmy...

Wielkopolski Gepard Biznesu dla firmy informatycznej...

07-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama