czwartek 20 czerwca 2024

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Kupuj Energię w ramach Grupy Zakupowej Tureckiej Izby Gospodarczej

Kupuj Energię w ramach Grupy Zakupowej Tureckiej Izby Gospodarczej - fot. pexels.com
fot. pexels.com 

Turecka Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza firmy do wzięcia udziału w dynamicznym kroku w dziedzinie oszczędności energetycznych poprzez przystąpienie do Grupy Zakupowej Energii TIG na lata 2024-2025.

To niezwykła szansa dla przedsiębiorstw, które pragną skutecznie zarządzać kosztami energii elektrycznej, ponieważ po intensywnych negocjacjach udało nam się wyłonić dostawcę energii oferującego niezwykle korzystne stawki w grupach taryfowych B i C.

reklama

Dlaczego warto dołączyć?

Korzystne Stawki: Grupa Zakupowa Energii TIG gwarantuje atrakcyjne stawki w grupach taryfowych B i C (w tym brak opłat handlowych), umożliwiając firmom realne oszczędności finansowe. To szansa na zminimalizowanie kosztów energetycznych i zwiększenie rentowności działalności.

Proekologiczne Rozwiązania: W trosce o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, nasz dostawca energii oferuje również opcje zielonej energii. Przystąpienie do Grupy Zakupowej Energii TIG to nie tylko korzyść finansowa, ale także szansa na zaangażowanie się w proekologiczne działania.

Łatwy Proces Dołączenia: Chcemy, aby dołączenie do Grupy Zakupowej Energii TIG było jak najprostsze. Skontaktuj się bezpośrednio pod numerem 665 999 663 lub drogą mailową m.zasada@tig.turek.pl (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00), aby uzyskać szczegóły oferty i rozpocząć swoją przygodę z naszą Grupą. Nasz zespół służy pomocą na każdym etapie.

Turecka Izba Gospodarcza wierzy, że wspólna siła i zaangażowanie firm w oszczędzanie energii przyczynią się do wzrostu konkurencyjności całego sektora gospodarczego. Przystąpienie do Grupy Zakupowej Energii TIG to krok w kierunku efektywnego zarządzania kosztami, a także aktywnego uczestnictwa w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do rewolucji oszczędności energii już teraz i ciesz się korzyściami na lata 2024-2025.

źródło: materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Częściowe wyłączenie ruchu pojazdów w...

Częściowe wyłączenie ruchu pojazdów w rynku? Startują konsultacje...

29 maj.
Czym są zasoby naturalne?  Projekt „Akcja -...

Czym są zasoby naturalne? Projekt „Akcja - Zielona Transformacja”

15 maj.
Gospodarka w obiegu zamkniętym

Gospodarka w obiegu zamkniętym

25 kw.
 Rola odnawialnych źródeł energii w ochronie...

Rola odnawialnych źródeł energii w ochronie klimatu i budowaniu...

5 kw.
Życie Zero Waste. Filozofia i praktyka dla...

Życie Zero Waste. Filozofia i praktyka dla zrównoważonej...

4 mrz.
Wsparcie szkoleniowe dla rolników w Tureckiej...

Wsparcie szkoleniowe dla rolników w Tureckiej Izbie Gospodarczej....

25 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama