środa 17 lipca 2019

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Wystawa "NA ZDROWIE" w turkowskim muzeum

Wystawa
 

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera zaprasza serdecznie na nową wystawę czasową pn. „Na zdrowie”. Wystawa została opracowana i zrealizowana w oparciu o autorski pomysł edukatorów z Centrum Hevelianum w Gdańsku.

Wystawa składa się z 20 interaktywnych stanowisk wyposażonych w modele anatomiczne oraz multimedialne, mechaniczne lub manualne urządzenia do interakcji. Znajdziemy tam odpowiedzi na wiele pytań związanych z budową i funkcjonowaniem naszego organizmu: od właściwego odżywiania poprzez zagadnienie kondycji fizycznej, budowę anatomiczną kluczowych organów, gimnastykę mózgu aż po sposoby udzielenia pierwszej pomocy.

reklama

Samodzielnie wykonywane eksperymenty, doskonała zabawa oraz ćwiczenia fizyczne stanowią atrakcyjny i oryginalny sposób poznawania tajemnic naszego organizmu.

Wystawa dostępna od 6 maja do 27 czerwca.
Zapraszamy serdecznie!

Podobne artykuły

Nowy sklep Prima Zdrowie w Turku

Nowy sklep Prima Zdrowie w Turku

14 czerw.
Dawka sportu dla każdego - powstała nowa...

Dawka sportu dla każdego - powstała nowa siłownia na...

28 maj.
Drapieżne ptaki oraz spotkanie z Markiem...

Drapieżne ptaki oraz spotkanie z Markiem Tomalikiem....

19 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama