piątek 06 grudnia 2019

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

reklama
Wzorek

Szczepienia dla seniorów przeciw grypie

Szczepienia dla seniorów przeciw grypie
 

Skuteczność szczepionki przeciw grypie wśród osób w wieku 18-59 lat oceniana jest na 70-90%. U osób starszych i przewlekle chorych skuteczność może być słabsza, ale nawet jeżeli szczepionka nie zapobiegnie zachorowaniu na grypę złagodzi objawy lub zmniejszy liczbę powikłań.

Już we wrześniu seniorzy z Turku będą mogli zaszczepić się przeciwko grypie w jednej z trzech turkowskich przychodni lekarskich, jakie przystąpiły do realizacji programu profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Seniorzy, którzy ukończyli 65 rok życia i są zameldowani na terenie Turku, będą mogli zaszczepić się w jednej z niżej wymienionych przychodni.

reklama

17 lipca 2019 r. zakończył się konkurs na realizatorów programu profilaktycznych szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców Turku powyżej 65 roku życia. Poszczególne przychodnie będą realizować szczepienia w ramach przyznanych kwot:

11.370 zł dla Rodamed Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów Poradnia lekarza POZ, ul. Korytkowska 17 w Turku;

12.315 zł dla "Medicus" Spółka Partnerska Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów, ul. Dąbrowskiego 7 w Turku;

reklama

12.315 zł dla Przychodnia Lekarza Rodzinnego MEDYK Wodziński, ul. Armii Krajowej 1 w Turku.

Źródło: Miasto Turek

Podobne artykuły

Kącik profilaktyka: Seniorze bądź ostrożny!...

Kącik profilaktyka: Seniorze bądź ostrożny! Nie...

4 paźd.
Kącik profilaktyki - oszustwa seniorów

Kącik profilaktyki - oszustwa seniorów

26 kw.
A. Wojtkowiak: Im się to należy

A. Wojtkowiak: Im się to należy

17-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama