PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

wtorek 17 września 2019

Franciszka, Lamberty, Narcyza

reklama
Wzorek

Wrzesień w kinie TUR: kontrowersyjna "Polityka" dostępna najdłużej dla widzów

Wrzesień w kinie TUR: kontrowersyjna
 

Co oznacza początek września? Oprócz rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego - wznowienie seansów w kinie TUR! Jakie filmy będą czekać na was w turkowskim kinie? Zaakcentowany zostanie przede wszystkim nowy twór Patryka Vegi pt. "Polityka" - projekcja będzie trwać najdłużej, przez osiem dni w krótkim odstępie czasowym pomiędzy - widzowie przez dwa weekendy będą mogli wybrać się na ten seans, budzący niemało kontrowersji, ciekawości i sprzecznych emocji.

 „W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.” – to oficjalny opis produkcji. „Polityka” Patryka Vegi jest filmem, który oficjalną premierę miał wczoraj. W kinie „TUR” dostępny będzie zaś od 20 do 23 i od 26 do 30 września w godzinach 17:00 i 19:45.  

reklama

Jakie filmy czekają na nas jeszcze w kinie „TUR”? Dzieci (i nie tylko!) mogą wybrać się na takie projekcje jak „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” (6-9 września godz. 17:00), czy słynny „Król Lew” (13-16 września godz. 17:00). Ciekawym wyborem może być film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”, w którym grają takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio i Brad Pitt (6-9 września, godz. 19:00). Fani polskich komedii mogą udać się na film „Na bank się uda”, w którym trzech starszych panów dokonuje napadu na bank (13-16 września, godz. 19:30).

Kasa kina zawsze czynna jest godzinę przed pierwszą projekcją. Do zobaczenia w kinie „TUR”!

 

Wrzesień w kinie TUR: kontrowersyjna

Podobne artykuły

Hubert Tas ''Unfinished'' - premiera nowej...

Hubert Tas ''Unfinished'' - premiera nowej płyty już...

2 sierp.
Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

1 lip.
Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym,...

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym,...

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama