PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Kreatywne zabawy językowe w bibliotece już 15 września

Kreatywne zabawy językowe w bibliotece już 15 września
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 9 do 12 lat w niedzielę tj. 15.09 na warsztaty kreatywnego pisania LOESJE. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnego instruktora tej nietuzinkowej formy literackiej, dla dwóch grup: dzieci 9-10 lat godz. 16.00, dzieci 11-12 lat – godz. 17.00.

Warsztaty Loesje to rodzaj kreatywnej zabawy skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów. Głównym celem zajęć jest pobudzenie twórczego myślenia, inspiracja do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych tekstów. Co ważne, warsztaty nie wymagają od uczestników doświadczenia w zakresie kreatywnego pisania – są przyjazną formą nawet dla osób, które spotykają się z nią po raz pierwszy.

reklama

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy do 13 września, bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Dworcowa 5) bądź telefonicznie pod numerem tel. 6327851 34 w.19.
Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. WSTĘP WOLNY.

Materiał prasowy MBP

Kreatywne zabawy językowe w bibliotece już 15 września

Podobne artykuły

5 lat zajęć z Robotyki w Bibliotece!

5 lat zajęć z Robotyki w Bibliotece!

z dzisiaj
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13 wrz.
Odbierz darmową wyprawkę dla przedszkolaka w...

Odbierz darmową wyprawkę dla przedszkolaka w MBP w...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama