Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Autor książek Patryk Osieleniec odwiedził Turek

Autor książek Patryk Osieleniec odwiedził Turek
 

We wtorek 1 października br. Bibliotekę Powiatową oraz LO w Turku odwiedził Patryk Osieleniec. Patryk to młody niepełnosprawnym młodzieniec który sowoją pasję i talent przelewa na papier w wydaniach książkowych.

Wspaniały intelekt, poczucie humoru sprawiło, że spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży. Patryk jest autorem dwóch książek „Gra” oraz „Oko Cordoby”. W popularyzacji jego twórczości pomaga Stowarzyszenie NEURON z Dąbrowy Górniczej oraz Koniczynka z Władysławowa w ramach programu promocji twórczości osób niepełnosprawnych. Do tej akcji dołączyli organizatorzy tego spotkania - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku oraz I Liceum Ogólnokształcące. Była to lekcja pokory wobec problemów zdrowotnych, wskazówka jak pokonywać wszelkie bariery, dążyć do spełniania marzeń.

reklama

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat...

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat historii,...

1 wrz.

"Ogólniak" otworzył drzwi. Ta szkoła ma dobre...

2 czerw.
Ósmoklasisto! Czas na ważną decyzję! Wybierz...

Ósmoklasisto! Czas na ważną decyzję! Wybierz swoją...

13 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama