środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku. Większy magazyn i częstotliwość dostaw

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku. Większy magazyn i częstotliwość dostaw
 

W zeszłym tygodniu oficjalnie otwarto nową siedzibę fili INTER CARS w naszym mieście. Ten prężnie działający dystrybutor części motoryzacyjnych poszerza swoją powierzchnię magazynową i zwiększa częstotliwość dostaw do klientów z całego powiatu. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili znani i lubiani dziennikarze w osobach Tomasza Zubilewicza oraz Piotra Świerczka.

INTER CARS, największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, piąty na rynku europejskim i dziesiąty na świecie. To także dobrze znany i ceniony dostawca części motoryzacyjnych na terenie naszego powiatu.  Nowa lokalizacja INTER CARS w Turku mieści się od 1 września w dawnym budynku warsztatów PKS przy ul. Milewskiego 9. Jak zapewnia Szymon Świerczek – dyrektor wielkopolskiego oddziału grupy INTER CARS - nowa lokalizacja i zwiększona powierzchnia magazynowa oraz zwiększenie częstotliwości dostaw spowoduje lepszy komfort pracy lokalnych partnerów i warsztatów motoryzacyjnych.

reklama

Wydarzenie nie obyło się  bez atrakcji. Na zaproszenie turkowskiego oddziału podczas oficjalnego otwarcia zjawili się znani z telewizyjnych ekranów dziennikarze. Nowy oddział INTER CARS odwiedził najbardziej znany dziennikarz pogodowy czyli Tomasz Zubilewicz i korespondent wojenny Piotr Świerczek. Na przybyłych czekały ciepłe dania z grilla a wspomniani goście przeprowadzili konkursy związane z tematyką motoryzacji w których do wygrania były atrakcyjnie nagrody.

Podobne artykuły

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont...

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy...

25-11-2019
Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie...

Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie pracowni...

20-05-2019
Wideo: Otwarcie wyremontowanego Oddziału...

Wideo: Otwarcie wyremontowanego Oddziału Ortopedii w...

07-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama