poniedziałek 17 maja 2021

Brunony, Sławomira, Wery

8°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Pokaż, jak czytasz i zgarnij super nagrody

Pokaż, jak czytasz i zgarnij super nagrody
 

„Pokaż, jak czytasz” to rodzinny konkurs fotograficzny skierowany do mieszkańców Turku i okolicznych miejscowości. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie swojej czytającej rodziny, minimum dwóch osób w dowolnej konfiguracji i przesłać je na adres mailowy Miejskiej Biblioteki Publicznej (biblioteka@turek.net.pl). Termin nadsyłania prac upływa 31 października. 

Jeśli w waszym domu książki odgrywają ważną rolę i lubicie spędzać czas na wspólnym czytaniu to konkurs „Pokaż, jak czytasz” skierowany jest właśnie do Was. Konkurs przebiega dwuetapowo. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, do 31 października muszą wysłać na adres biblioteka@turek.net.pl zdjęcie przedstawiające minimum dwóch członków rodziny przyłapanych na wspólnym czytaniu. Może być to rodzeństwo, dziadkowie z wnukami, małżonkowie, rodzice z dziećmi – konfiguracja osób jest dowolna. Przesłane zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 4 MB. Ważne jest także, aby w treści maila znalazły się następujące informacje: dane kontaktowe (imię i nazwisko lub pseudonim, adres email oraz telefon), plik JPG podpisany imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem oraz oświadczenie następującej treści: Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i dysponuję do niego wszelkimi prawami autorskimi lub posiadam pisemne zezwolenie autora na jego publikację i wykorzystanie. Zezwalam na nieodpłatną wielokrotną reprodukcję przesłanego zdjęcia. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: http://biblioteka.turek.net.pl/konkurs-fotograficzny-pokaz-jak-czytasz/ 

reklama

Przesłane zdjęcia 1 listopada zostaną opublikowane w Galerii konkursowej na profilu FB Biblioteki: www.facebook.com/biblioteka.turek. O tym kto zostanie zwycięzcą konkursu zadecydują użytkownicy Facebooka, bowiem to właśnie oni, za pomocą reakcji „lubię to” oraz „super” będą mogli głosować na wybrane prace.

Głosowanie rozpocznie się 1.11.2019 r, i będzie trwać do 14.11.2019 r. do godz. 15.00. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które uzyskają największą liczbę polubień zdjęć konkursowych.
Warto dodać, że na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, między innymi aparaty fotograficzne polaroid. 

Konkurs „Pokaż, jak czytasz” to jeden z elementów projektu „Z książką można wiele”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

reklama

materiał nadesłany

Pokaż, jak czytasz i zgarnij super nagrody

Podobne artykuły

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

z wczoraj
Słodkie Wielkanocne Inspiracje w ZST Turek

Słodkie Wielkanocne Inspiracje w ZST Turek

31 mrz.
W turkowskiej bibliotece nauczysz się...

W turkowskiej bibliotece nauczysz się programowania

22 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama