środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Inauguracja Szlachetnej Paczki 2019

Inauguracja Szlachetnej Paczki 2019
 

Dziś o godzinie 12:00 na turkowskim rynku odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Szlachetnej Paczk. Wraz z wolonatriuszami otwarcie akcji uczcił burmistrz Romuald Antosik, który zachęcał turkowian do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, której głównym założeniem jest wsparcie potrzebujących rodzin.

Od dzisiaj, tj 16 grudnia br. wolontariusze z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej będą przygotowywać świąteczne paczki. W tym roku trafią one do ponad 40 domów. Finał akcji odbędzie się w weekend 7 i 8 grudnia.

reklama

Tradycji stało się zadość. Również w tym roku na rynku wolontariusze z lokalnego Centrum Wolontariatu uczcili rozpoczęcie Szlachetnej Paczki. Projekt Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana także w Turku corocznie od roku 2010. Ideą akcji jest wsparcie rodzin potrzebujących. 

Podobne artykuły

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.
Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji...

Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji poboru...

22 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama