niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Inauguracja Szlachetnej Paczki 2019

Inauguracja Szlachetnej Paczki 2019
 

Dziś o godzinie 12:00 na turkowskim rynku odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Szlachetnej Paczk. Wraz z wolonatriuszami otwarcie akcji uczcił burmistrz Romuald Antosik, który zachęcał turkowian do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, której głównym założeniem jest wsparcie potrzebujących rodzin.

Od dzisiaj, tj 16 grudnia br. wolontariusze z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej będą przygotowywać świąteczne paczki. W tym roku trafią one do ponad 40 domów. Finał akcji odbędzie się w weekend 7 i 8 grudnia.

reklama

Tradycji stało się zadość. Również w tym roku na rynku wolontariusze z lokalnego Centrum Wolontariatu uczcili rozpoczęcie Szlachetnej Paczki. Projekt Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana także w Turku corocznie od roku 2010. Ideą akcji jest wsparcie rodzin potrzebujących. 

Podobne artykuły

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym...

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym wyróżnieniem

z wczoraj
Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

9 grudz.
Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.

Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.

6 grudz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama