środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla dzieci i młodzieży!

Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla dzieci i młodzieży! - foto: LushLife
foto: LushLife 

Z dniem 27 stycznia 2020 w woj. Wielkopolskim a zatem w Turku i powiecie rozpoczęły się ferie zimowe. Wolny czas dla dzieci i młodzieży potrwa do 7 lutego. Warto wykorzystać ten okres na aktywny wypoczynek bez komputerów i marnowania czasu przed telewizorami tym bardziej, że oferta przygotowana w mieście jest dość ciekawa i szeroka. Wartą uwagi atrakcją jest m.in. zaproszenie na darmowe korzystanie z siłowni w LushLife.

Centrum fitness i urody LushLife powstało niespełna rok temu i od razu zaskarbiło sobie szeroką rzeszę zadowolonych sportowców amatorów. W ofercie LushLife znajdziemy m.in. wyposażoną w profesjonalny sprzęt siłownię oraz zajęcia fitness pod okiem instruktorów. Dla miłośników tańca LushLife organizuje zajęcia taneczno-ruchowe w tym także dla dzieci i młodzieży. W ofercie także zabiegi upiększające. 

reklama

Część z tej bogatej oferty w okresie ferii zimowych będzie dostępna także za darmo dla dzieci i młodzieży. Wystarczy wybrać się na siłownię z legitymacją szkolną by za całkowitą darmochę aktywnie spędzić czas lub wziąć udział w zajęciach fitness za ulgową opłatą 10 zł. Siłownia jest dostępna za darmo dla młodzieży powyżej 16 roku życia lub pod okiem opiekuna poniżej 16 lat. Zajęcia fitness dla dzieci to akrobatyka pod okiem trenera Przemka, a już od przyszłego tygodnia tj z początkiem lutego dzieci będą mogły skorzystać z Jogi i zajęć Dance z Panią Natalią. 

LushLife mieści się na Placu Glicensteina 1 w Turku i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 22.00. Zatem wyłączcie komputery i telewizory i do LushLife marsz!

Podobne artykuły

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i...

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani...

12 lt.
Dawka sportu dla każdego - powstała nowa...

Dawka sportu dla każdego - powstała nowa siłownia na...

28-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama