niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5.

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5.
 

W sobotę 25 stycznia odbył się bal ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku. Nie mogło zabraknąć poloneza w wykonaniu absolwentów „piątki”.

W sali bankietowej Diament odbył się bal dla dzieci kończących edukację w tej szkole. Głos na początku zabrała dyrektor szkoły Zdzisława Kośla. Następnie poloneza zatańczyło 16 par ósmoklasistów. Przygotowania do poloneza prowadziły nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 5 Dagmara Woźniak oraz Katarzyna Bednarek.

reklama

Później przyszedł czas na mniej oficjalną część wydarzenia, dzieci zjadły obiad, oraz pyszny tort przygotowany specjalnie na tę okazję. Przez całą imprezę towarzyszył DJ, który zapewnił szaloną zabawę. Uczniowie wspólnie bawili się na parkiecie przez resztę balu.

Podobne artykuły

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci...

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci i...

21 czerw.
Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

19 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama