wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5.

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5.
 

W sobotę 25 stycznia odbył się bal ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku. Nie mogło zabraknąć poloneza w wykonaniu absolwentów „piątki”.

W sali bankietowej Diament odbył się bal dla dzieci kończących edukację w tej szkole. Głos na początku zabrała dyrektor szkoły Zdzisława Kośla. Następnie poloneza zatańczyło 16 par ósmoklasistów. Przygotowania do poloneza prowadziły nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 5 Dagmara Woźniak oraz Katarzyna Bednarek.

reklama

Później przyszedł czas na mniej oficjalną część wydarzenia, dzieci zjadły obiad, oraz pyszny tort przygotowany specjalnie na tę okazję. Przez całą imprezę towarzyszył DJ, który zapewnił szaloną zabawę. Uczniowie wspólnie bawili się na parkiecie przez resztę balu.

2
3
4

Podobne artykuły

Ach co to był za bal... Ósmoklasiści z...

Ach co to był za bal... Ósmoklasiści z "Jedynki"...

14 czerw.
Malanów. Przebieranki i tańce na końcówce...

Malanów. Przebieranki i tańce na końcówce karnawału

23 lt.
Hawajskie pląsy pod palmami

Hawajskie pląsy pod palmami

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama