środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Przewoźnicy działający na terenie miasta i powiatu wstrzymują połączenia autobusowe

Przewoźnicy działający na terenie miasta i powiatu wstrzymują połączenia autobusowe
 

Przewoźnicy działający na terenie miasta i powiatu wstrzymują połączenia autobusowe. Dotyczy to głównie przewozu młodzieży szkolnej ale także kursów pomiędzy Turkiem a miastami wojewódzkimi.

Jak informują na swoich stronach internetowych dwie działające na terenie powiatu tureckiego firmy transportowe tj. ANDREWBus oraz PKS Transport, w związku z zagrożeniem zachorowania na koronawirusa zawieszają one część połączeń. 

reklama

ANDREWBUs zawiesza wszystkie kursy od dnia 12 marca br.  z oznaczeniem „S” czyli połączenia dla młodzieży szkolnej. Zawieszone zostają także połączenia relacji Uniejów-Poddębice-Łódź od 15 marca a także połączenia Uniejów-Turek i Turek-Konin od poniedziałku 16 marca br. 

Podobnie zawieszone zostają połączenia PKS Transport Turek dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jak informuje przewoźnik  z powodu podjęcia przez Rząd RP decyzji o zamknięciu placówek oświatowych i związaną z tym przerwą w nauczaniu. W dniach od 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r. komunikacja autobusowa prowadzona będzie bez kursów szkolnych, oznaczonych w rozkładzie jazdy jako "S".

PKS Transport Turek częściowo zawiesza także połączenia autobusowe w relacji Wrocław – Płock z godziny 9.10 oraz z Płocka do Wrocławia z godziny 13.20. 

Podobne artykuły

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

z wczoraj
Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

3 sierp.
Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W...

Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W powiecie...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama