Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Miasto przekazuje 50 tys. zł na potrzeby szpitala w Turku

Miasto przekazuje 50 tys. zł na potrzeby szpitala w Turku
 

Burmistrz Romuald Antosik podjął decyzję o przekazaniu 50 000 zł na wsparcie szpitala powiatowego w Turku, w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2. 

Szpital w Turku potrzebuje wsparcia w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. Stąd decyzja o przekazaniu przez Miasto Turek dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku sumy 50 0000 zł. Kwota ta ma być przeznaczona na zakup środków ochrony, takich jak maseczki, rękawiczki, specjalistyczne ubrania medyczne, środki do dezynfekcji oraz inny sprzęt, potrzebny do zabezpieczenia pracowników szpitala. O tym, co dokładnie, w jakich ilościach i gdzie zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.

reklama

Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Miasta Turek, pracownicy szpitala będą mogli czuć się bezpieczniej, pełniąc swoje codzienne, w tym okresie szczególnie trudne obowiązki. 

O tym, co dokładnie i w jakich ilościach zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.

Podobne artykuły

Uwaga właściciele i zarządcy prywatnych...

Uwaga właściciele i zarządcy prywatnych nieruchomości

18 czerw.
Masz długi za lokal komunalny? Możesz go...

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go spłacić pracą

8 czerw.
Rajd pieszy z okazji 680-lecia Miasta Turek.

Rajd pieszy z okazji 680-lecia Miasta Turek.

7 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama