środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Miasto przekazuje 50 tys. zł na potrzeby szpitala w Turku

Miasto przekazuje 50 tys. zł na potrzeby szpitala w Turku
 

Burmistrz Romuald Antosik podjął decyzję o przekazaniu 50 000 zł na wsparcie szpitala powiatowego w Turku, w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2. 

Szpital w Turku potrzebuje wsparcia w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. Stąd decyzja o przekazaniu przez Miasto Turek dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku sumy 50 0000 zł. Kwota ta ma być przeznaczona na zakup środków ochrony, takich jak maseczki, rękawiczki, specjalistyczne ubrania medyczne, środki do dezynfekcji oraz inny sprzęt, potrzebny do zabezpieczenia pracowników szpitala. O tym, co dokładnie, w jakich ilościach i gdzie zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.

reklama

Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Miasta Turek, pracownicy szpitala będą mogli czuć się bezpieczniej, pełniąc swoje codzienne, w tym okresie szczególnie trudne obowiązki. 

O tym, co dokładnie i w jakich ilościach zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.

Podobne artykuły

Gabrysia z Tuliszkowa - pierwszą mieszkanką...

Gabrysia z Tuliszkowa - pierwszą mieszkanką Powiatu...

12 st.
Szpital w Turku do dyspozycji wszystkich...

Szpital w Turku do dyspozycji wszystkich pacjentów...

28-12-2020
Zapas tlenu medycznego dla SP ZOZ w Turku...

Zapas tlenu medycznego dla SP ZOZ w Turku zabezpieczony

18-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama