Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

MOPS w Turku oferuje pomoc dla osób starszych i samotnych

MOPS w Turku oferuje pomoc dla osób starszych i samotnych
 

Osoby starsze i samotne, które nie wychodzą z domu i potrzebują pomocy, mogą zgłaszać się pod nr telefonu 63 280 36 62. Za jego pośrednictwem mogą Państwo poprosić o zaopatrzenie w żywość, wykup leków czy zwrócić się o pomoc psychologiczną. Po pomoc można zgłaszać się również mailowo na adres: sekretariat@mops turek.pl.

W trosce o turkowian, którzy w czasie trwania zagrożenia epidemicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2 potrzebują wsparcia, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku uruchomił numer telefonu 63 280 36 62. Na ten telefon może zadzwonić każdy, kto potrzebuje pomocy w tym trudnym okresie. Głównie chodzi o osoby starsze, które w ogóle nie powinny wychodzić z domu, osoby samotnie opiekujące się dziećmi i osoby niepełnosprawne, mieszkające na terenie Turku. MOPS stara się pomóc także osobom będącym w kwarantannie. Aby uzyskać pomoc np. w zrobieniu zakupów, można również wysłać mail na adres: sekretariat@mopsturek.pl .

reklama

Ponadto Ośrodek Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Turku, zmienił zasady działania. Wszystkie konsultacje, spotkania indywidualne i grupowe do odwołania prowadzone będą wyłącznie w formie telefonicznej. Osoby zainteresowane kontaktem z pedagogami i psychologami mogą dzwonić od poniedziałku do piątku, na numery: godz. 7.15 – 15.15 – tel. 63 280 36 64; godz. 7.30 – 19.30 – tel. 664 994 817.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

z wczoraj
Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w...

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w zakupie...

22 maj.
Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu...

Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu Pomocy...

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama