piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się!

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się! - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

W najbliższy piątek, 3 kwietnia 2020 r. w godz. od 8.00 do 11.00 odbędzie się akcja poboru krwi, organizowana przez Klub SHDK RP Górnik.

Pobór odbędzie się w Hostelu Barbórka przy ul. Legionów Polskich 8 w Turku. Zapraszamy wszystkich do bezinteresownego i honorowego uczestnictwa w akcjach poświęconych mieszkańcom naszego Miasta Turek i Powiatu Tureckiego. Krwiodawcą może zostać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, czuje się zdrowa i waży powyżej 50 kg oraz zgłosi się z dowodem osobistym. Bez względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną krew jest potrzebna każdego dnia, więc jeśli jesteś zdrowy, nie przechodzisz obecnie żadnej infekcji i w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywałeś za granicą, przyjdź w dniu akcji oddaj krew i uratuj komuś życie.

reklama

ORGANIZATOR ZAPEWNIA WSZYSTKIE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY, MIEJSCA POBRANIA KRWI DEZYNFEKOWANE BĘDĄ PO KAŻDYM DAWCY.

Przed oddaniem krwi w ciągu 24 godz. nie należy spożywać alkoholu. Kobieta może oddać w ciągu roku 4 razy krwi pełnej, natomiast mężczyzna 6 razy. Wskazane jest lekkie śniadanie rano i odpowiednie nawodnienie przed donacją krwi.

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się!

Podobne artykuły

Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

17 wrz.
Oddali ponad 13 litrów krwi w zbiórce z Klubem...

Oddali ponad 13 litrów krwi w zbiórce z Klubem SHDK...

10 wrz.
I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja...

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama