Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się!

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się! - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

W najbliższy piątek, 3 kwietnia 2020 r. w godz. od 8.00 do 11.00 odbędzie się akcja poboru krwi, organizowana przez Klub SHDK RP Górnik.

Pobór odbędzie się w Hostelu Barbórka przy ul. Legionów Polskich 8 w Turku. Zapraszamy wszystkich do bezinteresownego i honorowego uczestnictwa w akcjach poświęconych mieszkańcom naszego Miasta Turek i Powiatu Tureckiego. Krwiodawcą może zostać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, czuje się zdrowa i waży powyżej 50 kg oraz zgłosi się z dowodem osobistym. Bez względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną krew jest potrzebna każdego dnia, więc jeśli jesteś zdrowy, nie przechodzisz obecnie żadnej infekcji i w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywałeś za granicą, przyjdź w dniu akcji oddaj krew i uratuj komuś życie.

reklama

ORGANIZATOR ZAPEWNIA WSZYSTKIE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY, MIEJSCA POBRANIA KRWI DEZYNFEKOWANE BĘDĄ PO KAŻDYM DAWCY.

Przed oddaniem krwi w ciągu 24 godz. nie należy spożywać alkoholu. Kobieta może oddać w ciągu roku 4 razy krwi pełnej, natomiast mężczyzna 6 razy. Wskazane jest lekkie śniadanie rano i odpowiednie nawodnienie przed donacją krwi.

Wielka akcja poboru krwi już w ten piątek. Przyłącz się!

Podobne artykuły

Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji...

Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji poboru...

22 maj.
Udany pobór krwi dla chorej Mai. 94 ochotników...

Udany pobór krwi dla chorej Mai. 94 ochotników...

13 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje życie...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama