niedziela 29 listopada 2020

Błażeja, Margerity, Saturnina

reklama

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum
 

Zajęcia w plenerowej pracowni ceramicznej to propozycja Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera na aktywne i interesujące lato w mieście. 

Wakacyjne spotkanie z ceramiką zostało otwarte. Najmłodsi mieszkańcy miasta spotkali się na dziedzińcu muzeum, by pod okiem Marty Baranieckiej zgłębiać tajniki sztuki i wspaniale się bawić. Dnia 22 lipca br. tematem przewodnim było lato, każdy mógł wylepić z gliny co przyszło mu do głowy.

W tym roku podobnie, jak w latach ubiegłych zajęcia cieszą się dużą popularnością. Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Tego lata dziesięcioro dzieci spotkało się z „ceramiczną” sztuką. Niestety nie jesteśmy w stanie pomieścić tutaj tylu dzieci, ile chciałoby wziąć udział w spotkaniach.

Warsztaty ceramiki to doskonała okazja do rozwoju kreatywnego myślenia. Zajęcia to poznawanie nowych technik pracy z gliną. Jednorazowe spotkanie to ok.1 godziny pracy lepienia W okresie wakacyjnym czeka nas jeszcze jedno spotkanie z ceramiką w sierpniu, na które serdecznie zapraszamy!

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Henryk Rautman wzbogacił muzealne zasoby...

Henryk Rautman wzbogacił muzealne zasoby...

23 list.
Wideo: Alejami znanych turkowian czyli kolejna...

Wideo: Alejami znanych turkowian czyli kolejna...

19 list.
Muzealna wystawa

Muzealna wystawa "Turek wczoraj i dziś" wersji...

17 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama