Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!

sobota 05 grudnia 2020

Kryspiny, Norberta, Sabiny

reklama

XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie korespondencyjnej.

XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie korespondencyjnej.
 

W poniedziałek, 27 lipca o godzinie 8.00 w sali im. Solidarności Urzędu Miejskiego w Turku odbyła się XXIV sesja Rady Miejskiej Turku.

Posiedzenie miało charakter korespondencyjny. Przewodnicząca otworzyła obrady i odczytała porządek obrad. Następnie Burmistrz przedstawił sprawozdanie z realizacji uchwał i działalności urzędu w okresie międzysesyjnym.

reklama

Radni przyjęli uchwały dotyczące  przesunięć w budżecie, które spowodowanane są m.in. przystąpieniem do projektu modernizacji lokalu po księgarni przy ul. 3 Maja oraz dotacji Wojewody Wielkopolskiego na zadania w zakresie pomocy społecznej.

Podjęta została także uchwała w sprawie opracowania i wdrożenia „Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu”. Dokument ma służyć pozyskaniu środków zewnętrznych na rozwiązywanie najważniejszych problemów Turku wynikających ze zmian klimatu. Plan tworzony na poziomie lokalnym będzie dokumentem komplementarnym z obowiązującymi już strategicznymi, planistycznymi oraz operacyjnymi dokumentami Miasta. Za proces pozyskiwania środków, opracowania niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej odpowiada PGKiM Sp. z o.o.

Sesja została zwołana na podstawie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych.

reklama

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

Zauważył(a)eś śliską ulicę bądź chodnik? Miasto...

z wczoraj
Ekspresowa sesja Rady Gminy w Malanowie

Ekspresowa sesja Rady Gminy w Malanowie

30 list.
Dofinansowanie w ramach programu Czyste...

Dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze...

3 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama