sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom
 

Kolejna akcja strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku związana z przeciwdziałaniem pandemii koronawirusa. Druhowie rozwieźli blisko 3 tys litrów płynów do dezynfekcji.

Strażacy ochotnicy z Turku w tym tygodniu rozwieźli do przedszkoli działających na terenie Miasta Turek, płyn do dezynfekcji, jaki wcześniej do Urzędu Miejskiego dostarczyła KP PSP w Turku. Druhowie z OSP Turek rozdysponowali przedszkolom łącznie 2.980 litrów płynu do dezynfekcji.

reklama

Warto wspomnieć, że od początku pandemii Ochotnicza Straż Pożarna Turek aktywnie działa na rzecz zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa. Ochotnicy z Jednostki Operacyjno Technicznej OSP Turek, od kwietnia dezynfekują miejsca publiczne, brali udział w akcjach wywiezienia osób w kwarantannie do izolatorium, a nawet organizowali akcje szycia i rozdawania mieszkańcom maseczek ochronnych.

Podobne artykuły

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych...

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych osiem...

16 wrz.
Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

16 wrz.
OSP Turek organizuje Młodzieżową Drużynę...

OSP Turek organizuje Młodzieżową Drużynę Pożarniczą....

11 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama