sobota 22 czerwca 2024

Pauliny, Sabiny, Tomasza

reklama

Komunikat PROFIm w związku z odwołaniem Drzwi Otwartych

Komunikat PROFIm w związku z odwołaniem Drzwi Otwartych
 

Szanowni Państwo,

Walka z pandemią COVID-19 trwa, a nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Dlatego biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz znaczny wzrost liczby zachorowań w ostatnich dniach w naszym regionie, informujemy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz w trosce o zdrowie pracowników zakładu w Turku, ich rodzin oraz gości z zewnątrz, spotkania w ramach tzw. Drzwi Otwartych na Wydziale Szwalni, zaplanowane w dniach 27 i 29 października oraz 5 listopada 2020 r., zostają przesunięte na okres wiosenno-letni 2021. O nowych datach Drzwi Otwartych poinformujemy w późniejszym czasie.

reklama

Od początku ogłoszenia pandemii wprowadziliśmy w zakładzie w Turku szereg środków prewencyjnych, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników i poprawę bezpieczeństwa pracy. Niestety, mimo bardzo restrykcyjnych zasad oraz zaplanowanych dodatkowych działań ochronnych w związku z organizacją Drzwi Otwartych, takich jak: spotkania w małych grupach z zachowaniem dystansu społecznego, zapewnienie każdemu z gości jednorazowej maseczki i rękawiczek ochronnych, obowiązkowej dezynfekcji oraz faktu, że spotkania miały się odbywać w godzinach, kiedy na Wydziale Szwalni nie ma pracowników (tzw. „godzina zmiany zmian”, kiedy dezynfekowane są stanowiska pracy), aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju i regionie jest na tyle poważna, że chcemy minimalizować każde, nawet najmniejsze ryzyko zarażenia.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zaplanowanych przez nas spotkaniach w ramach Drzwi Otwartych powiadomiliśmy już o naszej decyzji. Co istotne, nie odwołujemy spotkań, ale przesuwamy je w czasie – aby mieć pewność, że będziemy mogli bezpiecznie i bez obaw powitać gości z zewnątrz w naszym zakładzie.

Mamy nadzieję, że powyższa decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Łączę życzenia zdrowia 

Piotr Chełmiński
Prezes Zarządu Profim sp. z o. o. 

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

28 maj.
Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie...

Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie jest w Technikum!

1 maj.
Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół...

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Technicznych w Turku już...

21 kw.
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

25-05-2023
Majówka po turkowsku. Wyjątkowy weekend w...

Majówka po turkowsku. Wyjątkowy weekend w środku tygodnia!

28-04-2023
Przed nimi trudne decyzje. Drzwi otwarte maja...

Przed nimi trudne decyzje. Drzwi otwarte maja ułatwić wybór...

20-04-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama