piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

2/span/td td class="detail" °C Pogoda na kolejne dni »
reklama

XXVI sesja Rady Miejskiej Turku całkowicie w trybie korespondencyjnym

XXVI sesja Rady Miejskiej Turku całkowicie w trybie korespondencyjnym
 

W czwartek, 22 października 2020 r. odbyła się XXVI sesja Rady Miejskiej Turku. Z uwagi na rosnące ryzyko zakażenia koronawirusem posiedzenie obyło się w trybie korespondencyjnym.

W sesji wzięło udział 21 radnych, którzy podjęli 6 uchwał. Uchwały dotyczyły m.in. przesunięć w budżecie miasta Turku na rok 2020, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020 – 2032 oraz przeznaczenia części umorzonej pożyczki zaciągniętej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wkład własny w realizację zadania dotyczącego rewitalizacji Parku Miejskiego im. Żerminy Składkowskiej.

reklama

Pozostałe uchwały dotyczyły zawarcia porozumienia z Gminą Turek w celu opracowania aktualizacji wielkości, obszaru i granic Miasta i Gminy Turek oraz  rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Żłobka Miejskiego w Turku. Na podstawie pisemnych wyjaśnień i bezpośredniej konfrontacji komisja nie dopatrzyła się uchybień ze strony kierownika jednostki organizacyjnej.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Ekspresowa sesja Rady Gminy w Malanowie

Ekspresowa sesja Rady Gminy w Malanowie

30 list.
Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i...

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i Wojtkowiak...

27 paźd.
Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew....

Kolejne zmiany w budżecie gminy Brudzew. Kolnica...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama