piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

XXVI sesja Rady Miejskiej Turku całkowicie w trybie korespondencyjnym

XXVI sesja Rady Miejskiej Turku całkowicie w trybie korespondencyjnym
 

W czwartek, 22 października 2020 r. odbyła się XXVI sesja Rady Miejskiej Turku. Z uwagi na rosnące ryzyko zakażenia koronawirusem posiedzenie obyło się w trybie korespondencyjnym.

W sesji wzięło udział 21 radnych, którzy podjęli 6 uchwał. Uchwały dotyczyły m.in. przesunięć w budżecie miasta Turku na rok 2020, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020 – 2032 oraz przeznaczenia części umorzonej pożyczki zaciągniętej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wkład własny w realizację zadania dotyczącego rewitalizacji Parku Miejskiego im. Żerminy Składkowskiej.

reklama

Pozostałe uchwały dotyczyły zawarcia porozumienia z Gminą Turek w celu opracowania aktualizacji wielkości, obszaru i granic Miasta i Gminy Turek oraz  rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Żłobka Miejskiego w Turku. Na podstawie pisemnych wyjaśnień i bezpośredniej konfrontacji komisja nie dopatrzyła się uchybień ze strony kierownika jednostki organizacyjnej.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Radni Władysławowa za inicjatywą uczczenia...

Radni Władysławowa za inicjatywą uczczenia Powstania...

z dzisiaj
W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci....

W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci. Powodem...

z wczoraj
Podziękowania i gratulacje dla strażaków...

Podziękowania i gratulacje dla strażaków podczas...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama