wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Uruchomiono punkt konsultacyjno-informacyjny programu "Czyste Powietrze"

Uruchomiono punkt konsultacyjno-informacyjny programu
 

Urząd Miejski w Turku z dniem 1 marca 2021 r. uruchamia punkt konsultacyjno – informacyjny obsługi Programu „Czyste Powietrze”. Punkt mieści się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Turku przy ulicy Kaliskiej 59.

W punkcie można uzyskać informacje o zasadach Programu oraz wsparcie w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie. Zainteresowani mogą także skorzystać ze stanowiska komputerowego z dostępem do Internetu, przy którym można wypełnić wnioski i wydrukować je i od razu złożyć wypełniony wniosek o dofinansowanie, który zostanie przekazany do WFOŚiGW w Poznaniu. Punkt pomaga także przy rozliczaniu przyznanych dofinansowań, w tym przy poprawnym wypełnianiu wniosków o płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.

reklama

Informacje i porady w sprawie Programu udzielane będą drogą telefoniczną pod numerami telefonu: (63) 289 61 43/07/41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail czystepowietrze@miastoturek.pl, oraz po uprzednim umówieniu się telefonicznie - osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00.

Uruchomiono punkt konsultacyjno-informacyjny programu

Podobne artykuły

Od 1 kwietnia można składać deklaracje o...

Od 1 kwietnia można składać deklaracje o wysokości...

6 kw.
Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i...

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i...

22 mrz.
Wiosenny przegląd i pielęgnacja ulicznego...

Wiosenny przegląd i pielęgnacja ulicznego drzewostanu

3 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama