wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dot. budowy skateparku

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dot. budowy skateparku
 

Jak informuje Urząd Miasta w Turku z dniem 1 kwietnia rozpoczęły się konsultacje dot. budowy skateparku na terenie OSiR przy ulicy Armii Krajowej w Turku. Konsultacje mają formę elektroniczną. Wszelkie uwagi do koncepcji i ewentualne pomysły mogą być zgłaszane wyłącznie drogą mailową na adres skatepark@miastoturek.pl w terminie od 1 do 9 kwietnia 2021 r. Uwagi składane w innej formie nie będą brane pod uwagę.

Koncepcja opracowana przez firmę SLO Concept Sp. z o.o. zakłada budowę skateparku w klasycznej formie prostokąta o nawierzchni betonowej na 333 m2. Skatepark będzie dostosowany do użytkowników jeżdżących na deskorolkach, rowerach BMX, In-Line oraz hulajnogach. Wszystkie elementy zaprojektowane są tak, aby skatepark był jak najbardziej funkcjonalny i bezpieczny dla przyszłych użytkowników.

reklama

Według przygotowanej koncepcji skatepark w Turku będzie się składał się z sekcji Bank Ramp o dwóch wysokościach, platformy street z murkami, poręczą prostą oraz manual padem, sekcji Quarter Pipe o różnych wysokościach,  funboxu z poręczą oraz Piramidą.

źródło: UM Turek

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dot. budowy skateparku

Podobne artykuły

Budowa elektrowni gazowej w Turku. Dziś...

Budowa elektrowni gazowej w Turku. Dziś startują...

11 lt.
Radni Turku za nowym skateparkiem. Powstanie w...

Radni Turku za nowym skateparkiem. Powstanie w 2021...

30-12-2020
Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie budowy...

Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie budowy...

05-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama