wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Po 56 latach aktywności zawodowej, prezes PSS "Społem" Marian Dybus przechodzi na emeryturę

Po 56 latach aktywności zawodowej, prezes PSS
 

Po 56 latach pracy na rzecz Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Społem" w Turku, wieloletni prezes spółdzielni Marian Dybus przeszedł na emeryturę. Na okoliczność zakończenia ścieżki zawodowej Mariana Dybusa, Starosta Turecki w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego, przekazał Panu Prezesowi serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę z Powiatem Tureckim oraz wyraził słowa uznania za jakże odpowiedzialną i rzetelną pracę na stanowisku Prezesa Zarządu PSS „Społem” w Turku.

-To dzięki Pana wyjątkowym predyspozycjom menedżerskim, pomimo zmieniających się uwarunkowań w branży handlowej, PSS „Społem” godnie kultywuje w naszym regionie idee spółdzielczości, sprawnie funkcjonuje, odnosić sukcesy i tym samym przyczynia się do rozwoju społeczno-gospodarczego Powiatu Tureckiego…- powiedział Starosta.

reklama

Obok gratulacji z tytułu imponującego 56 - letniego Jubileuszu kariery zawodowej, Starosta przekazał Panu Prezesowi życzenia zdrowia, odkrywania uroków nowej rzeczywistości oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

-Jesteśmy głęboko przekonani, że służba i oddanie na rzecz rozwoju Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Powiecie Tureckim oraz dbałość o konsumenta na zawsze pozostaną dla Pana niewątpliwym źródłem satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków zawodowych – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Turku

W 2013 roku Spółdzielnia obchodziła 100-lecie działalności:
https://www.turek.net.pl/fotogaleria/8869-turkowskie-spolem-dziala-juz-okragly-wiek

reklama

źródło/fot.: Starostwo Powiatowe w Turku

Po 56 latach aktywności zawodowej, prezes PSS

Podobne artykuły

Wielkopolski ZUS informuje o planach wypłaty 13...

Wielkopolski ZUS informuje o planach wypłaty 13 i 14...

10 mrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31-08-2020
Turek: Komendant Stasiak pożegnał PSP.

Turek: Komendant Stasiak pożegnał PSP. "Trzeba...

30-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama