wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla Magdy. Turkowianka potrzebuje wsparcia po poważnym wypadku.

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla Magdy. Turkowianka potrzebuje wsparcia po poważnym wypadku.
 

Na strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Turku można liczyć o każdej porze dnia i nocy, wiedzą o tym duży i mali mieszkańcy naszego miasta i powiatu. Tym razem pomoc od tych najmłodszych druhów z OSP Turek płynie w stronę potrzebującej wsparcia pochodzącej z Turku Magdy Pietrzak, która w lutym 2021 roku uległa poważnemu wypadkowi.

Sekcja Dziecięca i Młodzieżowa Drużyny Pożarniczej przy OSP Turek w piątek 7 maja rozpoczęła akcję pomocy Madzi w formie popularnych zadań z nominacjami dla innych zaprzyjaźnionych osób i grup. #MagdaDanceChallenge został odtańczony na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku a filmik nagrany przez starszych druhów pokazuje, że oprócz niesienia pomocy wszyscy uczestnicy zadania bawili się wyśmienicie. Strażacy do dalszej zabawy nominowali FB Miasto Turek Official, Powiat turecki, OSP Cisew, OSP Malanów , OSP Kawęczyn oraz Restaurację Hacjenda.

reklama

Magda Pietrzak to rodowita turkowianka, która w lutym br. uległa wypadkowi komunikacyjnemu wskutek czego odniosła bardzo wiele obrażeń, w tym poważny wstrząs mózgu. Wstrząs ten spowodował dwutygodniową śpiączkę patologiczną. W chwili Magda obecnej potrzebuje długotrwałej rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej, które pozwolą jej wrócić do pełnej sprawności. Aby zebrać potrzebne środki finansowe społeczność lokalna uruchomiła zrzutkę on-line a także grupę licytacji na FB. Na chwile obecną udało się zebrać już ponad 50 tys. zł z potrzebnych 73 000. Oprócz wspomnianej zrzutki i licytacji także młodzi druhowie z OSP Turek właśnie rozpoczętym #MagdaDanceChallenge pragną wesprzeć Magdalenę.

- Każdy kto zna i pamięta Magdę wie doskonale jaką pomocną jest osobą i zawsze można było na nią liczyć. Teraz ona potrzebuje waszego wsparcia. Ochotnicza Straż Pożarna w Turku, a w szczególności sekcja Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej specjalnie dla Madzi rozpoczyna #MagdaDanceChallenge. Mamy nadzieję, że wszyscy troszkę się rozruszają i wspomogą zbiórkę – piszą strażacy ochotnicy. Zachęcamy do obejrzenia #MagdaDanceChallenge w wykonaniu dzieci i młodzieży z OSP Turek oraz wspierania zrzutki i licytacji pod adresami:
Zrzutka: https://zrzutka.pl/wsparcie-przy-rehabilitacji-i-leczeniu
Licytacje: https://www.facebook.com/groups/439793177129505

Podobne artykuły

 Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z...

Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z Międzylesia

9 lip.
Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

5 lip.
Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona...

Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona 400...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama