czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Emocje w równowadze" - warsztaty dla młodzieży w miejskiej bibliotece

 

Myślisz poważnie o rozwoju emocjonalnym swojego dziecka? Chcesz pomóc mu w radzeniu sobie ze stresem i problemami różnej natury? Wykorzystaj wakacyjny czas na aktywne zajęcia swojej pociechy z rówieśnikami w ramach Letniego Cyklu Warsztatów w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Do 16 sierpnia można zgłosić młodzież w wieku od 14 do 17 lat na bezpłatne zajęcia pt. „Emocje w równowadze czyli co zrobić, by emocje nie brały góry ani nie wpędzały nas w dołki”. Spotkania odbywają się w małych grupach, z wykwalifikowaną kadrą i przede wszystkim w aktywny sposób. Już dziś zgłoś swoje dziecko!

reklama

Emocje jako drogowskazy. Stres, lęk, strach, fobia, depresja - właściwie co jest czym i co możemy z nimi zrobić? Strategie radzenia sobie ze stresem - kiedy użyć jakiej? Sprawne komunikowanie się. Jak twórczość może pomóc nam rozwiązać problemowe sytuacje? Powrót do szkoły we wrześniu – czego się spodziewać i jak się przygotować? Tym i wielu innym zagadnieniom poświęcone będą warsztaty, które odbędą się w dniach 16.08-20.08.2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku.

- Na warsztatach będziemy zajmować się tematami związanymi z emocjami, radzeniem sobie ze stresem oraz twórczym rozwiązywaniem problemów. Zajęcia prowadzone są w małej grupie w otwartej i przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem aktywnych metod takich jak: burza mózgów, dyskusje, gry, techniki relaksacji, symulacje a nawet budowanie z zestawów Lego! - informują organizatorzy.

Zapisy pod numerem telefonu 505738419 lub email jakub.paruszewski@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona! Zajęcia sfinansowane z budżetu Samorządu Miasta Turku w ramach realizacji zadania pn. ,,Pozytywne wzorce spędzania wolnego czasu".

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Emocje w równowadze - warsztaty dla młodzieży w miejskiej bibliotece

Podobne artykuły

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze...

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze smakiem...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.
Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama