poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

W Zespole Szkół Technicznych świętowali "Dzień Nauczyciela".

W Zespole Szkół Technicznych świętowali
 

Jest w kalendarzu szkolnych imprez taki dzień, w którym uczniowie mogą podziękować wszystkim nauczycielom oraz osobom, dzięki którym szkoła może sprawnie funkcjonować. Tym szczególnym dniem- świętem wszystkich pracujących z uczniem i dla ucznia - jest oczywiście 14 październik. W tym roku młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Turku mogła wyrazić swoją wdzięczność i złożyć życzenia pracownikom oświaty już 13 października w czasie uroczystego apelu. Miał on szczególny charakter, ponieważ wymogi bezpieczeństwa w związku epidemią narzuciły konieczność ograniczenia liczby gości.

Dyrektor ZST - pani Wioletta Adamiak- podziękowała wszystkim nauczycielom za rzetelną i pełną oddania pracę oraz kreatywność. Wręczając Nagrody Dyrektora Szkoły, podkreśliła, iż praca nauczyciela wymaga obecnie szczególnie wielkiej siły charakteru oraz pogody ducha. Nauczyciele nie tylko bowiem przekazują wiedzę, ale też wspierają swoich wychowanków w tych tak trudnych chwilach. Oprócz nagród dyrektorskich, aż 3 nauczycieli otrzymało wyróżnienia od Starosty – Dariusza Kałużnego.

reklama

Po przemówieniach, nagrodach i kwiatach przyszedł czas na występ utalentowanej aktorsko i wokalnie młodzieży z grupy Alteracja i Samorządu Uczniowskiego. Pełne humoru skecze wywołały - bezcenny w obecnym czasie - uśmiech na twarzach obecnych gości.

źródło: ZST Turek

Podobne artykuły

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie...

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w...

19 paźd.
Dzień Edukacji Narodowej w SP Dziadowice

Dzień Edukacji Narodowej w SP Dziadowice

19 paźd.
Kwiaty, życzenia i gratulacje w Dzień Edukacji...

Kwiaty, życzenia i gratulacje w Dzień Edukacji...

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama