poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Nauczycielka z Turku wyróżniona w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku

Nauczycielka z Turku wyróżniona w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku
 

Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 – Jolanta Osińska, została wyróżniona w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku. Gala konkursowe odbywała się wczoraj w Poznaniu, a wyróżnionej nauczycielce towarzyszyli Burmistrz Turku Romuald Antosik i Zbigniew Zieliński, pełniący obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4.

Konkurs „Wielkopolski Nauczyciel Roku” i „Wielkopolska Szkoła Roku” organizował Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Ich rozstrzygnięcie połączone zostało z wojewódzkimi obchodami Dnia Edukacji Narodowej i odbywało się 20 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich

reklama

Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło łącznie 171 wniosków, z czego zgłoszono 79 nauczycieli i 92 szkoły. Jolanta Osińska, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku, znalazła się w gronie jedenastu uhonorowanych nauczycieli, w tym pięciu wyróżnionych. Laureatom statuetki wręczał Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Jolanta Osińska w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku uczy od 36 lat. Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, czyli uczy dzieci z klas I – III. Dzieci uwielbiają swoją „Panią Jolę” i nawet na dalszych etapach edukacji mile wspominają i odwiedzają swoją nauczycielkę. Zapewne to uznanie dla nauczycielki, jak też jej profesjonalne, z pełną przy tym empatią, podejście do nauczania i wychowania sprawiły, że znalazła ona uznanie także wśród organizatorów konkursu.

Samorząd Miasta Turku z burmistrzem Romualdem Antosikiem na czele, składa Pani Osińskiej serdeczne gratulacje i wyrazy uznania, życząc kolejnych sukcesów w pracy z najmłodszymi uczniami.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Turkowianka Helena Sołtys wyróżniona przez IPN...

Turkowianka Helena Sołtys wyróżniona przez IPN...

4 list.
Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
Gmina Brudzew pojawi się na targach EXPO REAL...

Gmina Brudzew pojawi się na targach EXPO REAL 2021 w...

18 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama