Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Walne zgromadzenie Tureckiej Izby Gospodarczej

Walne zgromadzenie Tureckiej Izby Gospodarczej
 

Walne zebranie sprawozdawcze to zawsze okazja do podsumowań, wymiany poglądów i snucia planów na przyszłość. W przypadku zebrania Tureckiej Izby Gospodarczej, które odbyło się tuż po świętach Wielkanocnych, chodziło również o wręczenie nagrody dla Firmy Roku.

Obrady przebiegały sprawnie. Zebrani szybko uporali się z wyborami komisji, sprawozdaniami z działalności organów samorządowych oraz podjęciem uchwał w kilku sprawach.

reklama

Krótka dyskusja dotyczyła wsparcia Izby udzielanej uchodźcom wojennym z Ukrainy. Andrzej Styczyński z firmy Flortech zaapelował o jak największą pomoc dla uchodźców, podając jako przykład własne działania. Prezes Damian Brzóska podkreślił również potrzebę pomagania, dziękując równocześnie wszystkim przedsiębiorcom którzy dotychczas zaangażowali się w akcję niesienia pomocy. Wskazał również iż niezbędna jest pomoc organów administracji publicznej/rządowej w zakresie przyjęcia rozwiązań systemowych dotyczących wspierania uchodźców przebywających na terenie Polski.

Wtorkowe zebranie było okazją do wręczenia nagrody dla Firmy Roku. 21. edycję konkursu rokrocznie ogłaszanego przez Turecką Izbę Gospodarczą, wygrała firma OSK Kursy Zawodowe „Kurzawa”. Nagrodę odebrała Maria Kurzawa, która od śmierci męża w 2018 roku, z powodzeniem prowadzi Ośrodek.

Ostatnim puntem obrad była wzmianka na temat tabliczek gratulacyjnych przewidzianych dla dwóch turkowskich firm – Zesiuk, która w tym roku obchodzi swoje 40-lecie oraz Mirandy – na 70-lecie istnienia. – Mamy nadzieję rokrocznie wręczać takie tabliczki obchodzącym swoje jubileusze firmom z terenu powiatu tureckiego – podkreślał Brzóska.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Walne zgromadzenie Tureckiej Izby Gospodarczej

Podobne artykuły

Laptopy ułatwią naukę zdalną. Drewtur ufundował...

Laptopy ułatwią naukę zdalną. Drewtur ufundował...

27 kw.

"Dajemy im zaświadczenie na życie i uczymy...

21 kw.
OSP Kawęczyn planuje rozbudowę remizy

OSP Kawęczyn planuje rozbudowę remizy

7 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama