poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Misja na Marsie i Tajemnica Fryzjera z Koszalina, czyli Wakacje 2022 z Centrum Kreatywnego Rozwoju

 Misja na Marsie i Tajemnica Fryzjera z Koszalina, czyli Wakacje 2022 z Centrum Kreatywnego Rozwoju
 

Chcecie poznać tajemnicę Fryzjera z Koszalina? A może marzy się Wam Misja na Marsie? Czegokolwiek nie wybierzecie – jedno jest pewne – nie będziecie narzekać na nudę! A raczej nie będą miały na nią czasu Wasze dzieci. Centrum Kreatywnego Rozwoju po raz kolejny zaprasza wszystkie chętne dzieci, w wieku od 6 do 13 lat, na półkolonie letnie. Wycieczki, zagadki i warsztaty, autorski program zajęć pod opieką wykwalifikowanej kadry – to niewątpliwe atuty tych półkolonii!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa dwa turnusy Półkolonii letnich Tajemnica Fryzjera z Koszalina oraz Misja Mars. Wypoczynek skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat, a turnusy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Zapewniamy bogaty program wypoczynku, gwarantujący świetną zabawę i uwzględniający potrzeby rozwojowe dzieci. Dbamy o to, żeby zachować równowagę pomiędzy zajęciami realizowanymi wewnątrz budynków i tymi odbywającymi się na świeżym powietrzu.

reklama

Wakacje 2022 Z Centrum Kreatywnego Rozwoju - Półkolonie letnie
I turnus: 27.06-01.07.2022 Tajemnice Fryzjera z Koszalina
II turnus: 23-27.08.2021 Misja Mars

  

Podczas wypoczynku uczestnicy będą mieli możliwość kontynuować grę terenową i zagłębić się w historię i sekrety tytułowego Fryzjera z Koszalina. Zagadki, odkrycia, mapy i wiele więcej. Jeśli ktoś zastanawia się ,jak wygląda nasza gra terenowa, kim jest Fryzjer z Koszalina lub po prostu ma ochotę przypomnieć sobie historie z poprzednich turnusów to zapraszamy do obejrzenia finału zeszłorocznych półkolonii:)

Gra terenowa to nie jedyna atrakcja jaką przygotowaliśmy. Mamy dwie nowości. Pierwsza to wycieczka, do otwartego w maju tego roku, Orientarium w Łodzi. To najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej, gdzie goście mogą obserwować mieszkańców z trzech perspektyw: podwodnej, lądowej oraz z góry. Druga to zajęcia z jogi prowadzone przez naszą opiekunkę, certyfikowaną trenerkę jogi dla dzieci Monikę Szymczak.

reklama

  

W PROGRAMIE PÓŁKOLONII MIĘDZY INNYMI:

 • gra tematyczna – seria zajęć nawiązująca do tematu przewodniego półkolonii, podczas których uczestnicy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom, zdobywając nowe sprawności i umiejętności; w tym roku uczestnicy będą mieli okazję poznać historię „Fryzjera z Koszalina” i odkryć jego tajemnice. Jest to kontynuacja gry terenowo – detektywistycznej, która pierwszy raz pojawiła się u nas na półkoloniach w 2019 roku (Ci, którzy nie znają historii - link )

 • wycieczka do Orientarium Zoo Łódź - Orientarium to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej. Goście mogą obserwować mieszkańców Orientarium z trzech perspektyw: podwodnej, lądowej oraz z góry.

 • joga dla dzieci i młodzieży – zajęcia prowadzone przez naszą opiekunkę, certyfikowaną trenerkę jogi Monikę Szymczak

 • twórcze warsztaty – zajęcia edukacyjne mające na celu: pobudzenie wyobraźni, wytrwałości, otwartości oraz twórczego rozwiązywania zadań,

 • robotyka – zajęcia edukacyjne, na których uczestnicy budują i programują własne roboty

 • zrób to sam – zajęcia, na których uczestnicy tworzą użyteczne przedmioty z materiałów ogólnodostępnych

 • wizyty na basenie – z elementami nauki pływania oraz podstaw samoratownictwa ( z możliwością wyrobienia karty pływackiej, w trakcie trwania turnusu)

ZAPEWNIAMY:

 • ciepłą i serdeczną atmosferę,

 • autorski program zajęć zbudowany na kanwie tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po jogę, zabawy ruchowe, sportowe oraz wycieczkę do nowo otwartego w tym roku Orientarium Zoo Łódź

 • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,

 • wyżywienie: codziennie drugie śniadanie, obiad dwudaniowy oraz napoje,

 • opiekę w godzinach 7.30-16.30,

 • dyplom ukończenia półkolonii i pewnie coś jeszcze:)

 • zgłoszenie półkolonii w Kuratorium Oświaty.

KOSZT:
890 zł – cena standardowa
840 zł, cena promocyjna obowiązuję do 05.06.2022 lub w przypadku zapisu dziecka na oba turnusy lub zapisu rodzeństwa

ZAPISY:
Zgłoszenia można dokonać do 10.06.2022 telefonicznie lub SMS na numer 530 267 555 (Łukasz). O przyjęciu na poszczególne turnusy decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: http://ckr.edu.pl/polkolonie-letnie-2022/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Centrum Kreatywnego Rozwoju

  

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Formalności po porodzie - szczepienia, wizyty...

Formalności po porodzie - szczepienia, wizyty...

19 wrz.
Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze...

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze smakiem...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama