wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Już we wtorek spotkanie w sprawie rozbudowy ścieżki rowerowej do Turkowic

Już we wtorek spotkanie w sprawie rozbudowy ścieżki rowerowej do Turkowic - fot. gov.pl
fot. gov.pl 

Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych powstaniem ścieżki rowerowej Turek-Turkowice. Jeszcze w tym miesiącu ruszą spotkania z wykonawcą.

Spotkanie w sprawie rozbudowy ścieżki pieszo-rowerowej Turek -Turkowice odbędzie się już w najbliższy wtorek, 26 lipca, o godzinie 10.00. Jak informuje Urząd Miejski w Turku, planowane spotkanie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, odbędzie w formie online. Udział w konsultacjach może wziąć każda zainteresowana powstaniem rowerowego odcinka osoba.

reklama

Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu mogą dołączyć do spotkania poprzez platformę Teams pod poniższym linkiem (https://teams.live.com/meet/9423253890337). W przypadku jakichkolwiek pytań UM Turek zaprasza do kontaktu z pracownikami Wydziału Inżynierii Miejskiej.

Juz w ubiegłym roku, z inicjatywy samorządów powiatowego i gminy Turek, doszło do spotkania z Wojewodą, wiceministrem Rafałem Weberem i Patrykiem Kosickim dyrektorem poznańskiego oddziału GDDKIA. W czasie wizytacji w Turkowicach, goście mieli okazję przekonać się na własne oczy o potrzebie tej inwestycji.

źródło: UM Turek

Michał Sidorowicz
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: michal@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Już we wtorek spotkanie w sprawie rozbudowy ścieżki rowerowej do Turkowic - fot.: WUW

Podobne artykuły

Dzień Strażaka i Dzień Flagi w gminie Turek

Dzień Strażaka i Dzień Flagi w gminie Turek

3 maj.
Czy czeka nas komunikacyjny Armagedon?...

Czy czeka nas komunikacyjny Armagedon? Przebudowa...

16 lt.
Szarik odnaleziony. Po trzech tygodniach piesek...

Szarik odnaleziony. Po trzech tygodniach piesek...

1 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama