poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Będzie impreza! W sobotę uroczyste otwarcie skateparku w Turku!

Będzie impreza! W sobotę uroczyste otwarcie skateparku w Turku!
 

Występy mistrzów, bezpłatne warsztaty, charyzmatyczny prowadzący, a nawet Skate Jam z nagrodami – to wszystko czeka na miłośników jazdy na deskorolkach, którzy swoją obecnością zaszczycą uroczyste otwarcie skateparku w Turku. Początek już w sobotę, 1 października o godz. 14:00!

Tych, którzy spodziewali się jedynie przecięcia wstęgi, czeka tym razem miła niespodzianka! Na sobotnim otwarciu skateparku zobaczymy w akcji riderów Pogo teamu: aktualnego Mistrza Polski w kategorii U16 Krzysztofa Dymnickiego, a także posiadającego oryginalny styl oraz sygnowany swoim nazwiskiem pro-model deskorolki, Daniela "Bajkowy" Leśniaka. Nie zabraknie gwiazdy kreatywnej ulicznej deskorolki Daniela "Blachy" Sobczyka. Całość poprowadzi nikt inny jak deskorolkowy obieżyświat Mateusz "Kaszkiet" Kałużny.

reklama

O godz. 14:30 wystartują warsztaty podstaw z jazdy na deskorolce, prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polish Skate Federation z Łódź Skate Club. Uczestniczyć w nich może każdy, dla osób biorących udział w zajęciach dostępne będą deski, kaski i ochraniacze. Liczba miejsc ograniczona!

Dla osób jeżdżących, w nawiązaniu do tradycji imprez na skateparku w Turku, zostanie przeprowadzony Skate Jam, z nagrodami rzeczowymi od Fallen Footwear, Volcom, Stinky, Pogo3012, Ambasadors. Będą też dwa Best tricki z nagrodami finansowymi od Skateparki.pl oraz rzeczowymi od Pogo3012! Dla publiczności przy rozdaniu nagród niespodzianki!

Szczegółowy plan imprezy przedstawia się następująco:
14.00 - Uroczyste otwarcie imprezy
14.10 - Pokaz jazdy profesjonalistów
14.30 - Darmowe szkółki deskorolki
15.30 - Skateboard Jam/zawody dla lokalnej społeczności
16.30 - Best trick Skateparki.pl
17.00 - Best trick Pogo
17.30 - Rozdanie nagród i niespodzianki dla publiczności

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Będzie impreza! W sobotę uroczyste otwarcie skateparku w Turku!

Podobne artykuły

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!. Długo...

2 paźd.
Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

1 paźd.
Chociaż skatepark już gotowy, park przyprawia o...

Chociaż skatepark już gotowy, park przyprawia o ból...

19 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama